Salı , Haziran 19 2018

Boşnak Skandalı Sonrası Beyaz Futbola Ağır Fatura! O Firmada İlişkisini Kesti


Beyaz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Ertem Şener’in yaptığı Beyaz Futbol programında programın yorumcusu Rasim Ozan Kütahyalı’nın söylediği skandal sözler herkesi ayağa kaldırmıştı. Yaşanan olay sonrasında

Rasim Ozan Kütahyalı programdan kovulsa da programa spornsor olan bazı firmaların sponsurluklarını çektiği öğrenildi. Bu firmalar arasında Mahmood Coffe’de yer aldı.

Haftanın 3 günü Beyaz TV ekranlarına yayınlanan Beyaz Futbol programında büyük bir skandal yaşanmıştı. Ertem Şener,Sinan Engin,Ahmet Çakar,Abdülkerim Durmaz ve Rasim Ozan Kütahyalı’nın yorumculuk yaptığı spor programında Rasim Ozan Kütahyalı’nın Boşnaklarla ilgili kullandığı bir ifa de önce sosyal medyada büyük tepkilere neden oldu. 

BOŞNAKLAR PROTESTO ETMİŞTİ

Dün yeni bölümü canlı olarak yayınlanan programa bu büyük skandala imza atan Rasim Ozan Kütahyalı çıkmadı. Konu hakkında açıklama yapan Ertem Şener, Rasim Ozan Kütahyalı’nın artık aralarında olmayacağını ve Beyaz Futbol’la tüm ilişkisinin kesildiğinin bilgisini vermişti. Öte yandan program yayınlanmadan hemen önce Boşnak vatandaşların Beyaz TV önünde toplanarak Rasim Ozan Kütahyalı’yı protesto ettikleri görüldü.

FİRMALAR TEK TEK SPONSORLUĞU BIRAKTI

Rasim Ozan Kütahyalı’nın canlı yayında söylediği sözler sonrasında tepkiler giderek büyürken, sosyal medya haricinde Boşnak kökenli olan Hidayet Türkoğlu ve meclisten de tepkiler alındı. Programa sponsorluk yapan bazı firmalar olayın patlak vermesiyle sponsorluklarını geri çekti. Sponsorluğunu en son geri çeken firma ise Mahmood Coffe oldu.
 

Haber Kaynağı : Aypi Cast Ajans – www.aypiajans.com

About

Check Also

Deniz Akkaya Çılgına Döndü! “Biri Sustursun Şu Adamı”

Daha önce kız çocukları hakkında yaptığı konuşmalar ile büyük tepki toplayan ilahiyatçı Nurettin Yıldız, son …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir