Pazartesi , Haziran 25 2018

Böyle Baba Olmaz Olsun! Çocuğuma Bakmaktan Sıkıldım Diyerek 15 Aylık Bebeğini İnternetten Sattı


Çin’de bir babanın yaptığı herkese ‘Böyle baba olmaz olsun’ dedirtti. 2 çocuğuna bakmaktan sıkılan ve parasız kalan bir babanın henüz 15 aylık olan bebeğini internet üzerinden satışa çıkarttığı öğrenildi. 

Vicdanları sızlatan olay, Çin’de meydana geldi. Bir baba henüz 15 aylık olan bebeğini internet üzerinden satışa çıkarttı. Durumu fark eden büyükbaba minik torununu kurtardı.

BEBEĞİNİ 22 BİN LİRAYA SATIŞA ÇIKARTTI

Alınan bilgilere göre, Çin’de yaşayan 22 yaşındaki bir adam çocuklarına bakmaktan sıkıldığını ve parasız kaldığını iddia ederek henüz 15 aylık olan Zheng Zheng isimli minik bebeğini internet üzerinden 22 bin liradan satışa çıkarttı. Talihsiz bebek polis tarafından bulunurken durumu fark ederek polise ihbar eden büyükbabasına teslim edildi.

BÜYÜKBABA DURUMU FARK ETTİ

2 çocuğuna bakmaktan sıkılan ve parasız kalınca öfkelenen genç babanın satışa çıkarttığı 15 aylık bebeğini büyükbaba fark etti. Oğlunun evine giden yaşlı adam 2 torunundan birinin evde olmadığını fark edince oğlunu sorguladı ve tüm gerçeği öğrendi. Durumu hemen polise bildiren büyükbaba, babası tarafından internetten satılan talihsiz bebeğin kurtarılmasını sağladı. Polisin bulduğu 15 aylık bebek onu kurtaran büyükbabasına teslim edilirken bebeğin yaşlı adama teslim edildiği anlarda büyük üzüntü yaşadığı görülen büyükbaba gözyaşlarına hakim olamadı. Öte yandan bebeğini internet üzerinden satan ve bebeği satın alan aile hakkında ‘Çocuk kaçakçılığı’ suçlamasıyla dava açıldığı öğrenildi.
 

About

Check Also

Suriye Operasyonuna NATO'dan Tam Destek Mesajı

ABD, İngiltere ve Fransa tarafından Suriye’de bazı hedeflere yönelik düzenlenen operasyondan sonra NATO’nun karar organı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir