Cuma , Ağustos 3 2018

Bu da Oldu! İYİ Parti İlçe Başkanları Meral Akşener’in Evine Kendilerini Zincirledi


İYİ Parti’de dün alınan olağanüstü kongre kararı sonrasında iyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener seçimli kongrede aday olmayacağını açıklamıştı. Bugün ilginç bir gelişme yaşandı ve İYİ Parti Esenyurt İlçe Başkanı Bülent Ural, Arnavutköy İlçe Başkanı Mustafa Vural ve Avcılar Teşkilat Başkanı Namık Şeker Meral Akşener’in evine kendilerini zincirledi.

İyi partide olağanüstü kongre kararı alınmasının ardından sular durulmuyor. Partinin genel başkanı Meral Akşener olağanüstü kongrede yeniden aday olmayacağını açıklamıştı. İyi Parti İstanbul ilçe örgütleri Meral Akşener için harekete geçti ve Akşener’in evinin önünde oturma eylemi başlattı. Oturma eylemi devam ettiği sırada Yİ Parti Esenyurt İlçe Başkanı Bülent Ural, Arnavutköy İlçe Başkanı Mustafa Vural ve Avcılar Teşkilat Başkanı Namık Şeker kendilerini Meral Akşener’in evine zincirledi.

MERAL AKŞENER’İN YENİDEN ADAY OLMASINI İSTİYORLAR

İyi Parti teşkilatları Meral akşener’in yeniden aday olması için çağrıda bulundu. Meral Akşener’in evinin önünde toplanmak üzere İstanbul dışındaki teşkilatlarda görevli partililer de yola çıktı.

KENDİLERİNİ AKŞENER’İN EVİNE ZİNCİRLEDİLER

Bugün Meral Akşener’in evinin önünde ise ilginç anlar yaşandı. İYİ Parti Esenyurt İlçe Başkanı Bülent Ural, Arnavutköy İlçe Başkanı Mustafa Vural ve Avcılar Teşkilat Başkanı Namık Şeker Meral Akşener’in evinde kendilerini zincirledi. Arnavutköy İlçe Başkanı Mustafa Vural yaptıkları Eylem hakkında bir açıklama yaparak, İYİ Parti’nin sadece siyasi bir parça olmadığını dile getirdi ve bir araya gelen bir iyilik hareketi olduğunu söyledi. Meral Akşener’in bu iyilik hareketinin lideri olduğunu söyleyen Vural, buraya kendilerini ki eklediklerini ve bizzat Meral Akşener’in kendisinin bu kilidi açacağını söyledi.

About admin

Check Also

CHP’den Muharrem İnce’ye Büyük Şok

Muharrem İnce’nin daha önce yaptığı Kurultay çağrısının ele alınacağı CHP toplantısı bitti. Toplantının ardından açıklama …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir