Pazartesi , Haziran 25 2018

Bu Nasıl Vicdansızlık! 4 Yaşındaki Kızını Boğarak Öldürmek İstedi


Adıyaman’da kızını rahatsızlandığı için hastaneye kaldıran Zeynap A. isimli bir kadın, hastane odasında kızını boğarak öldürmeye çalıştı. Talihsiz kızın ise beyin ölümünün gerçekleştiği için yoğun bakımda tedavi altına alındı. İşte detaylar…

Adıyaman’da tam anlamıyla akıl almaz bir vicdansızlık yaşandı! Adıyaman’da bulunan Atatürk Bulvarı üzerindeki Köy Hizmetleri kavşağının olduğu noktada oturan Zeynep A., 4 yaşındaki kızı Z.S’nin baygınlık ve kusma şikayetleri olmasından dolayı onu hemen Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürdü. Küçük kız ise burada Çocuk Servisi’nde tedavi altına alındı. Küçük kızın tedavi altında olduğu sırada ise yanında getirdiği elbise ile odaya giren anne Zeynep A., elbisenin kolunu kızının boğazına geçirdi ve 15 dakika boyunca onu boğmaya çalıştı. Kızının kalbinin durduğunu ve nefes almadan hareketsiz bir şekilde yattığını görünce hemen sağlık ekiplerinden yardım istedi.

ADLİYEYE SEVK EDİLDİLER

Hastanede görevli olan doktorlar ise kalbi duran küçük kızı hayata döndürebilmek için hemen müdahalede bulundu ve küçük kızın kalbi yeniden çalıştırıldı. Fakat Z.S’nin kalbi çalışsa da beyin ölümünün gerçekleştiği tespit edildi ve bu yüzden hemen yoğun bakıma alınarak burada tedavisine devam edilmeye başlandı.

Küçük kızın boğularak bu hale geldiği tespit edilmesinin ardından ise polis ekipleri hemen anne Zeynep A.’yı ve ona yardım ettiği iddiası ile N.Ç isimli şahsı gözaltına alarak ifadelerini aldı. Ardından da iki şahıs adliyeye sevk edildi.

About

Check Also

Hakkari’de Şehit Düşen Askerin Babası Acı Habere Dayanamadı

Hakkari Çukurca’da PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen güdümlü füze saldırısında şehit olan Topçu Onbaşı Abdülselam halatın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir