Pazartesi , Haziran 25 2018

Bunalıma Giren Kocaelili Muhtar Mahalleme Hizmet Gelmiyor Diyerek İntihar Etti!


Kocaeli Kandıra ilçesine bağlı Çalca Mahallesi’nde Muhtarlık yaptığı öğrenilen Mehmet Birol, mahallesine hizmet getirilmediğini öne sürerek bir kutu hap içerek intihara teşebbüs etti. 

Olay, Kocaeli Kandıra ilçesine bağlı Çalca Mahallesi’nde meydana geldi. Alınan bilgilere göre, mahallenin Muhtarı olan Mehmet Birol, Kandıra İlçe Belediye Başkanı Ünal Köken’in mahallelerine hiçbir hizmet getirmediğini iddia ederek bunalıma girdi ve bir kutu hap içerek intihara teşebbüs etti.

SESİNİ KİMSEYE DUYURAMAMIŞ

Kocaeli Kandıra Çalca Mahallesi Muhtarı olan Mehmet Birol’un mahalledeki tüm eksiklikleri sürekli olarak gerekli yetkililere bildirdiği ve en son 3.5 yıl önce Kandıra İlçe Belediye Başkanı Ünal Köken ile buluşarak köy camii ve çevresinde düzenlemeler yapılması gerektiğini aktardığı ve ricada bulunduğu öğrenildi. Ancak aradan uzun bir zaman geçmesine rağmen söz konusu taleplerine karşılık alamayan Birol, bu kez mahalle sakinlerinin şikayetlerine çözüm bulmak için Belediye Başkanına sık sık telefon açtı. Ancak Muhtar Birol’un istekleri yine karşılık bulmadı ve mahalle ihtiyaçlarının sürekli aksatıldığı iddia edildi. Belediye Başkanının kendisine yardımcı olmadığını ve telefonlarına çıkmadığını iddia eden Muhtar, yaklaşık 1 hafta önce bunalıma girerek bir kutu hap içti ve intihara teşebbüs etti.

‘BENİ BU HALE GETİREN BELEDİYE BAŞKANIDIR’

Bir kutu hap içerek hayatına son vermek isteyen Muhtar Mehmet Birol’un baygın halde bulunduğu ve hemen hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. Midesi yıkanan ve 2 günlük tedavisinin ardından hastaneden taburcu edilen Birol, hastanede tedavi sürecinde çekildiği bir fotoğrafını sosyal medya üzerinden paylaşarak, ‘Beni bu hale getirenler utansın. Beni bu hale getiren Kandıra Belediye Başkanı ve yönetimidir. Benim tek bir derdim var o da mahalleme hizmet’ ifadelerinde bulundu.

About

Check Also

Hakkari’de Şehit Düşen Askerin Babası Acı Habere Dayanamadı

Hakkari Çukurca’da PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen güdümlü füze saldırısında şehit olan Topçu Onbaşı Abdülselam halatın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir