Cumartesi , Ağustos 4 2018

Burak Elmas’tan Fatih Terim Mesajı! “En Büyük Transfer”


Galatasaray Sportif A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi olan Burak Elmas, yeni yönetim ile birlikte artık Galatasaray’ın da yeni bir döneme girdiğini söyledi. En büyük transferlerinin ise Fatih Terim olduğunu dile getirdi. İşte detaylar…

Galatasaray Sportif A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi olan Burak Elmas, sarı kırmızılı camia hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Camianın tek vücut olduğunu söyleyen Elmas, kendisine layık görülen görevi en iyi şekilde yapacağını söyledi ve taraftarların ne hissettiğini iyi bildiğini, bir taraftar olarak kendisinin de aynı şeyleri hissettiğini söyledi. Her Galatasaraylının hayalinin başkanlık olduğunu da söyleyen Elmas, kendisi için bu görevin henüz erken olduğunu ve ilerleyen süreçte ne olacağına bakmak gerektiğini dile getirdi.

FATİH TERİM VURGUSU

Galatasaray’da yönetimin değişmesi ile beraber yeni bir döneme girildiğini söyleyen Elmas, taraftarı hayal kırıklığına uğratacak sözler vermeyeceklerini söyledi. Ara transfer döneminin kapanmasına günler kaldığını söyleyen Elmas, sarı kırmızılı camianın en büyük transferinin Fatih Terim olduğunu söyledi. Fatih Terim’in hem oyuncuların enerjilerini arttırdığını hem de tribünlerin enerjisini arttırdığını söyleyen Elmas, bu sebeple en büyük transferlerinin Fatih Terim olduğunu dile getirdi. Takımdaki bazı oyunculara önceden kalan borçların olduğunu da dile getiren Burak Elmas, transferden önce bu borçların halledilmesi gerektiğini söyledi. Transfer yapmak için transfer yapmaya karşı olduğunu da dile getiren Elmas, asıl transferin şampiyon olduktan sonra yaz döneminde yapılmasından yana olduğunu söyledi.

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir