Cumartesi , Ağustos 4 2018

Burak Yılmaz’dan Trabzonspor İtirafı


Trabzonspor’un tecrübeli forveti Burak Yılmaz, kulüp dergisine açıklamalarda bulundu ve Trabzonspor sayesinde bu günlere geldiğini söyledi. Ayrıca Burak Yılmaz, ligde iddialı bir konumda da olduklarını dile getirdi. İşte detaylar…

Trabzonspor’un başarılı forveti Burak Yılmaz, kulüp dergisine konuştu ve önemli demeçler verdi. Bu sezon 17 gol atarak takımın en golcü oyuncusu olan ve yaşadığı sakatlıktan dolayı 2 hafta formasından uzak kalacak olan Burak Yılmaz, Trabzonspor’da oynarken nostaljiyi yaşadığını söyledi ve eski arkadaşlarını hatırladığını dile getirdi. Trabzonspor’un kendisi adına çok kutsal bir yer olduğunu da dile getiren Burak Yılmaz, yeni başarılar elde etmek için emek sarf ettiklerini söyledi ve tekrar Trabzonspor’da futbol oynamanın kendisi adına çok özel olduğunu da dile getirdi. 

BENİ BEN YAPAN TRABZONSPOR

Sezona normalde iyi başladıklarını ancak daha sonra dalgalanmalar yaşadıklarını ile getiren Burak Yılmaz, bu dalgalanmaları yaşamasalardı üst sıralarda olabileceklerini söyledi. Trabzonspor’un ligde iddialı bir konumda olduğunu da dile getiren Burak Yılmaz, ligin ikinci devresinin hayli zor geçeceğini dile getirdi. Kendisini Burak Yılmaz yapanın Trabzonspor olduğunu da itiraf eden Burak Yılmaz, “Beni ben yapan Trabzonspor’dur. İlk Trabzonspor döneminde yakaladığım başarılardan sonra hayatımda birçok şey kazandım. O yüzden beni ben yapanın Trabzonspor olduğunu çok iyi biliyorum. Bu formayı her giyişimde Allah’a şükrediyorum. Çünkü bu forma sayesinde ben bu günlere geldim” dedi.
 

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir