Pazar , Haziran 24 2018

Bursa’da Cinayet! Yaşlı Adam Baltayla Öldürüldü


Bursa’nın Nilüfer İlçesi’nde yaşayan ve bir fabrikada temizlik işçisi olarak çalışmakta olan 51 yaşındaki Süleyman K., evinde arkadaşları tarafından baltayla öldürülmüş halde bulundu. İşte detaylar…

Bursa’nın Nilüfer İlçesi’nde korkunç cinayet! Bursa’nın Nilüfer İlçesi’nde bağlı bulunan Hasanağa Mahallesi’nde tek başına yaşayan ve 1 de çocuk babası olan Süleyman K., bir fabrikada temizlik işçisi olarak görev yapıyordu. Ancak işe gitmeyince arkadaşları tarafından defalarca arandı ve telefonlara cevap vermedi. O gün işe hiç gitmemesi sonrasında ise arkadaşları Süleyman K.’nın evine gittiler ve eve gittiklerinde ve onu korkunç bir vaziyette buldular.

ÖLDÜRÜLMÜŞ HALDE BULUNDU

Süleyman K.’yı merak eden ve evine gelen arkadaşları evin kapısına geldiklerinde Süleyman K.’yı kapının arkasında kanlar içerisinde yerde yattığını gördüler ve Süleyman K.’nın baltayla vurularak yaralandığını gördüler. Durumu ise hemen sağlık ekiplerine bildirdiler. Olayın ihbarının alınmasının ardından ise Süleyman K.’nın evine çok sayıda polis ekipleri intikal etti ve sağlık ekipleri de ihbar sonrası bölgeye geldi. Polis ekipleri evin etrafını güvenlik çemberi ile çevirerek kimseyi içeriye almazken, sağlık ekipleri ise Süleyman K.’nın evde can verdiğini tespit etti.

Süleyman K.’nın hayatını kaybettiğinin tespit edilmesinin ardından ise olay yerinde yapılan incelemelerde evde cinayette kullanılan balta da bulundu. Ekipler Süleyman K.’yı kimin öldürdüğünü bulmak için çalışma başlatırken, olayla ilgili de soruşturma başlatıldı.

About

Check Also

Hakkari’de Şehit Düşen Askerin Babası Acı Habere Dayanamadı

Hakkari Çukurca’da PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen güdümlü füze saldırısında şehit olan Topçu Onbaşı Abdülselam halatın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir