Pazartesi , Temmuz 16 2018

Bursa’da Erkek Çocuklara Cinsel İstismarda Bulunan Sapık Korkunç Anları Telefonuna Kaydetti


Bursa’nın Osmangazi İlçesi’nde Fırat G. isimli bir şahıs, iş yerinde erkek çocuklara cinsel istismarda bulunup o korkunç anları telefonuna kaydetti. Ayrıca da çocukları birbirileriyle ilişkiye zorladığı da iddia edildi. İşte detaylar…

Bursa’nın Osmangazi İlçesi’nde kan donduran bir olay yaşandı ve erkek çocuklarına cinsel istismarda bulunan bir şahsın, onları birbirleri ile ilişkiye girmeleri için de zorladığı iddia edildi.

Bursa’nın Osmangazi İlçesi’nde bir tamirhane işleten Fırat G. isimli şahıs, burada yaşları 15 ve 18 arasında değişmekte olan erkek çocuklarına cinsel istismarda bulundu. Daha sonra ise burayı devrederek bir büfe açtı. Büfede de bu çocuklara ve arkadaşlarına cinsel istismarda bulunan Fırat G., büfeyi de başka birisine devretti. Çocuklara cinsel istismarda bulunan Fırat G. ise onları kendi aralarında da ilişkiye girmek için zorladığı ve o anları kaydederek bilgisayara kaydettiği iddia edildi.

GÖRÜNTÜLER ORTAYA ÇIKTI

Büfeyi devralan şahıs ise bilgisayarı incelediği esnada bu kan donduran görüntüleri görünce şoka uğradı ve hemen durumu polise haber verdi. Polis ekipleri de büfeye gelerek bilgisayarı inceledi ve görüntüleri izledikten sonra Fırat G. gözaltına alındı.

Emniyette ise işlemleri tamamlanan Fırat G., tutuklandı ve cezaevine koyuldu. Cinsel istismar suçundan ise Fırat G. hakkında 180 yıla kadar hapis istemi ile dava açıldı.

About

Check Also

Ak Parti’den Son Dakika Bedelli Askerlik Açıklaması

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Merakla beklenen bedelli askerlik konusunda son dakika açıklaması yaptı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir