Çarşamba , Haziran 20 2018

Bursa'da Fuhuş Operasyonunda Polisi Bile Şok Eden Olay! 7 Hayat Kadını Hamile!


Bursa’da Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri fuhuş operasyonu düzenledi. Operasyonda 23 kadın göz altına alındı. 7 kadının hamile oldukları halde fuhuş yapmaları polisi bile şaşkına çevirdi. 

Bursa Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri tarafından geçtiğimiz Perşembe gecesi yol kenarlarında ve caddelerde, otomobilleri durdurarak fuhuş pazarlığı yapanlara yönelik operasyon düzenlendi. Operasyonda, fuhuş yaptıkları belirlenen 23 kadın ve 2 travesti gözaltına alındı. 

7 KADIN HAMİLE
23 kadın emniyetten önce hastaneye götürülerek muayeneden geçirildi. Yapılan kontrollerde fuhuş yapan kadınların 7’sinin hamile olduğu anlaşıldı. Kadınlar, hamile olmalarına aldırmadan, arabalarda ve boş arazilerde anlaştıkları erkeklerle birlikte oluyordu. Emniyette kadınlara Kabahatler Kanunu uyarınca 227’şer lira para cezası kesildi ve kadınlar daha sonra serbest bırakıldı. 

CEZALARA RAĞMEN DURMUYORLAR
2017 yılının ilk 6 ayında fuhuşa yönelik çok sayıda operasyon düzenleyen Bursa Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri, 2 bin 63 kadın ve travestiye 468 bin 52 Lira para cezası uyguladı. Operasyonlarda 58 kişi fuhuşa aracılık yaptıkları iddiası ile gözaltına alındı. 93 ev de fuhuş yapıldığı gerekçesi ile mühürlendi. Ama buna rağmen fuhuş çeteleri uslanmıyor. 

 

About

Check Also

Televizyon Programlarına Bile Çıkan Sahte Profesör Gözaltına Alındı

Televizyon programlarına çıkan, on binden fazla beyin ameliyatı yaptığı iddia edilen, ancak lise mezunu olduğu …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir