Cuma , Haziran 22 2018

Bursa’da Kanser Hastası Baba, Uyuşturucu Bağımlısı Oğlunu Öldürdü!


Bursa’da da kanser hastası 51 yaşındaki İsmet Öztürk, 25 yaşındaki oğlu Mehmet Öztürk’ü öldürdü. Ruhsatsız tabanca ile oğlunu vurarak öldüren baba, oğlunun uyuşturucu bağımlısı ve vatan haini olduğunu, cinayetten de pişman olduğunu söyledi. 

25 yaşındaki oğlunu ruhsatsız tabanca ile başından vurarak öldüren baba, savunmasında oğlunun vatan haini olduğunu ve bu nedenle öldürdüğünü söyledi. 

4 EL ATEŞ EDEREK ÖLDÜRDÜ
Bu sabah saatlerinde Bursa’nın Merkez Osmangazi İlçesi Emek Mahallesi Mert Sokak’ta yaşanan olayda, kanser hastası olan babası İsmet Öztürk ile uyuşturucu kullandığı ileri sürülen Mehmet Öztürk arasında tartışma çıktı. Çıkan tartışma sonucunda baba Öztürk, ruhsatsız tabanca ile oğluna 4 el ateş etti. Baş ve göğsünden yaralanan Mehmet Öztürk, olay yerinde hayatını kaybetti. Baba İsmet Öztürk’ü ise eşi ve 3 çocuğu polise ihbar etti. İsmet Öztürk gözaltına alınırken, Mehmet Öztürk’ün cansız bedeni otopsi yapılmak üzere Bursa Adli Tıp Kurumu Morgu’na götürüldü. 

“VATAN HAİNİYDİ ÖLDÜRDÜM”
Baba Öztürk, gözaltına alınarak getirildiği Emniyet Müdürlüğü’nde basın mensuplarının neden öldürdüğünü sorması üzerine, Oğlunun uyuşturucu bağımlısı ve vatan haini olduğunu bu nedenle öldürdüğünü ve pişman olduğunu söyledi. Emniyette sorguya alınan Öztürk’ün işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edileceği öğrenildi. 

 

About

Check Also

Hakkari’de Şehit Düşen Askerin Babası Acı Habere Dayanamadı

Hakkari Çukurca’da PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen güdümlü füze saldırısında şehit olan Topçu Onbaşı Abdülselam halatın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir