Cumartesi , Temmuz 21 2018

Bursa’da Korkunç Olay! Öz Kızına Cinsel Tacizde Bulundu


Bursa’da eşi öldürüldükten sonra kız çocuğu devlet korumasına alınan adam, kızının izinli olarak geldiği gün ona evde cinsel istismarda bulundu. Kızının şikayetinin ardından da tutuklanarak cezaevine yollandı. İşte detaylar…

Bursa’da son derece mide bulandıran bir olay meydana geldi! Bursa’nın Gürsu İlçesi’nde geçtiğimiz 2010 yılında 28 yaşındaki L.A isimli bir kadın ormanlık bölgede ölü olarak bulunmuştu. Yapılan incelemeler sonucunda ise İhsan A. isimli birisi yakalanmış ve L.A ile ilişki yaşadığını söyleyen İhsan A., ormanlık alanda kadını kendisinin boğarak öldürdüğünü ve küçük çocuğunu da dereye attığını söylemiş, çocuğun cesedine ise ulaşılamamıştı.

YURTTAN İZİNLİ GELDİ, BABASININ TACİZİNE UĞRADI

L.A’nın öldürülmesinin ardından ise kocası H.A, 14 yaşındaki kızı ve bir diğer çocuğu ile kaldığı için devlet kızı korumaya alırken, diğer çocuğu ise koruyucu aileye teslim edildi. Devlet korumasında olan küçük kız ise ara sıra babasını ziyarete gelirken, sömestr tatilinde yine onun yanına geldi ve evde kimse olmadığı için babasının yanında kaldı. Baba H.A ise küçük kızına cinsel istismarda bulundu.

Bu iğrenç olay ise kızın yurtta olayı arkadaşına anlatmasıyla ortaya çıktı ve olay sonrasında baba H.A gözaltına alındı. Küçük kız ise verdiği ifadesinde babasının kendisine tacizde bulunduğu için şikayetçi olduğunu söyledi ve mahkeme heyeti ise H.A’ya 30 yıl hapis cezası verdi.

About

Check Also

Adnan Oktar’ın Sorgusu Başladı, Suçlamaları Kabul Etmedi

Adnan Oktar suç örgütüne yönelik olarak düzenlenen operasyonda ifade alımları bu sabah saatlerinde başladı. Alınan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir