Pazartesi , Temmuz 23 2018

Bursa’da Platonik Aşk Cinayeti! Talihsiz Kadına 9 Kurşun Sıktı


Bursa’da platonik aşk cinayeti! Bursa’nın Osmangazi İlçesi’nde iddialara göre platonik aşık olduğu Nafiye Şahin’in evinin önüne giden 61 yaşındaki Kemal Y., henüz bilinmeyen bir sebeple silahını ateşledi ve 40 yaşındaki kadına kurşun yağdırdı. İşte detaylar…

Bursa’nın Osmangazi İlçesi’nde önceki gece bir mahallede 40 yaşındaki Nafiye Şahin evinin önünde silahlı saldırıya uğramış ve kurşun yağmuruna tutulan Şahin hayatını kaybetmişti. Olayın perde arkası ise bambaşka bir şey çıktı.
Bursa’nın Osmangazi İlçesi’nde önceki akşam Fatih Sultan Mehmet Mahallesi’nde bulunan Öz Sokak’ta oturmakta olan 40 yaşındaki Nafiye Şahin’in evine giden 61 yaşındaki Kemal Y., Şahin’i henüz bilinmeyen bir nedenden ötürü silahla vurdu ve Şahin’e tam 9 kurşun sıktı. Silah sesleri sonrasında korkan mahalleli ise Şahin’i yerde yatarken görünce hemen ambulansa haber verdiler. Olay yerine gelen polis ekipleri çevrede güvenlik önlemleri alırken, sağlık ekipleri ise Şahin’i hemen Çekirge Devlet Hastanesi’ne götürerek tedavi altına aldılar. Ancak Şahin hastanede hayatını kaybetti. 

PLATONİK AŞK İDDİASI

Nafiye Şahin’in hayatını kaybetmesinin ardından kısa bir süre sonrasında Gürsu İlçesi’nde yakalanan Kemal Y.’nin Şahin’e platonik aşık olduğu iddia edildi ve daha önce Kemal Y.’nin tarlasında çalışan Nafiye Şahin’e o zamandan beri aşık olduğu da iddialar arasında. 

Gözaltına alınan ve emniyetteki işlemleri tamamlanan Kemal Y. se adliyeye gönderildiği sırada gazetecilere “İhanetin bedeli bu. Pişmanım. Paramla benimle oynadı. 250 bin lira paramı aldı” dedi. 
 

About

Check Also

Şanlıurfa Harran Üniversitesi Tıp Fakültesinde Dehşet Anları!

Sağlık personellerine şiddetin ardı arkası kesilmiyor. Dün gece de Şanlıurfa Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir