Cumartesi , Ağustos 4 2018

Bursaspor’dan Moussa Sow Sürprizi! “Teklif Yaptık Bekliyoruz”


Ligin ilk devresinin sona ermesinin ardından transfer hareketliliği de başladı. Ligin güçlü ekiplerinden Bursaspor ise sürpriz bir hamle yaptı ve eski Fenerbahçeli Moussa Sow’u kadrosuna katmak için teklifte bulundu. İşte detaylar…

Spor Toto Süper Lig’in devre arasına girmesiyle beraber ligdeki takımlarında transfer hareketliliği daha da alevlendi. Ligin güçlü ekiplerin bir tanesi olan Bursaspor ise sürpriz bir transfer hamlesinde bulundu ve Fenerbahçe’de uzun süre forma giyen Moussa Sow için teklifte bulundu. Ayrıca yeşil beyazlı ekip Sow’un yanı sıra Twumasi’ye de teklifte bulundu. 

GÜNDEMİMİZDE İKİ İSİM VAR 

Transfer gündemine ilişkin olaraksa Bursaspor Başkanı Ali Ay önemli açıklamalar yaptı. Transfer yapmaktan çok ellerinde bulunan bazı oyuncuları göndermeye çalışacaklarını söyleyen Ali Ay, gündemlerinde ise iki isim olduğunu ve onların da Moussa Sow ile Twumasi olduğunu söyledi. Bu iki oyuncuya da teklif yaptıklarını ve artık cevap beklediklerini söyleyen Bursaspor Başkanı Ali Ay, “Gündemimizde iki isim var. Bu oyuncular Moussa Sow ve Patrick Twumasi. Moussa Sow ve Twumasi için şartlarımızı sunduk, teklifimizi yaptık. Gelecek yanıta göre de hareket edeceğiz. Ancak daha önce de söylediğim gibi önceliğimiz eldeki fazla oyuncularla yollarımızı ayırmak. Onu gerçekleştirdikten sonra takıma katmayı planladığımız oyunculara yöneleceğiz. Şu an Sow ve Twumasi için gelecek yanıtları bekliyoruz.” ifadelerini kullandı. 
 

About

Check Also

Koşarak Kilo Verilir Mi?

Koşma fonksiyonu Aslında 4 milyon yıl önce antik çağlardaki Atalarımız tarafından kazanıldı. Onların temel amacı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir