Pazar , Haziran 24 2018

Camideki O Olay Polisi Alarma Geçirdi!


Malatya’da bulunan bir caminin alt kısmındaki iş hanının tavanından damlamaya başlayan ve kana çok benzeyen kırmızı renkteki sıvı madde yüzünden polis alarma geçti. 

Yenihamam Mahallesindeki Mücevher Sokakta bulunan Söğütlü Camiinde sabaha karşı meydana gelen olayı ilk iş hanının güvenlik görevlisi fark etti. Tavandan kırmızı renkli sıvı madde damladığını fark eden ve bu maddeyi kana benzeten güvenlik görevlisi hemen polise haber verdi. İhbar üzerine alarma geçen emniyet, olayın meydana geldiği iş hanına çok sayıda polis sevk etti. 

Olayın olduğu iş hanına intikal eden emniyet birimleri, çevrede güvenlik önlemleri aldıktan sonra kırmızı sıvının damladığı iş hanının ve Söğütlü Camiinin içerisini uzun süre inceledi. Uzun incelemelerin ardından kırmızı renkteki sıvının nereden damladığı hakkında herhangi bir bulgu elde edilemedi. Polis, iş hanındaki olay ile ilgili incelemesini sürdürüyor.  
 

About

Check Also

Hakkari’de Şehit Düşen Askerin Babası Acı Habere Dayanamadı

Hakkari Çukurca’da PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen güdümlü füze saldırısında şehit olan Topçu Onbaşı Abdülselam halatın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir