Cuma , Temmuz 20 2018

Çamlıca'da Çöken Yol Otomobili Yuttu!


İstanbul Çamlıca’da felaketin eşiğinden dönüldü. Çamlıca – Libadiye tünel inşaatının üstündeki yol birden çökerek, park halindeki bir otomobili yuttu. 

Üsküdar Kısıklı Mahellesi Büyük Çamlıca Caddesi’nde bugün saat 15.00 sularında meydana gelen olayda, facia kıl payı atlatıldı. Çamlıca Tepesi’ne çıkan yol, henüz bilinmeyen bir nedenle bir anda çökerek park halindeki bir otomobili içine çekti. Çok sayıda itfaiye ve polis ekibi ihbar üzerine olay yerine sevk edildi. Yol, polis ekiplerince çift yönlü olarak trafiğe kapatıldı. 

ÇÖKME NEDENİ: TÜNEL İNŞAATI
Çamlıca-Libadiye arası karayolu tüneli çalışmasının göçüğün meydana geldiği yolun altında devam ediyor. Tünelde, bu çökmeden dolayı herhangi bir hasarın meydana gelip gelmediği ise henüz bilinmiyor. Ekiplerin olay yerinde inceleme çalışmaları devam ederken, Çamlıca – Libadiye tünelindeki aşırı sökülmenin yüzeye yansıması nedeniyle çökmenin meydana geldiği iddia ediliyor. Diğer yandan, çökmenin yaşandığı sırada yolun boş olmasından dolayı bir facianın da eşiğinden dönüldüğü belirtiliyor. 

1-514.jpg

 

About

Check Also

Adnan Oktar’ın Sorgusu Başladı, Suçlamaları Kabul Etmedi

Adnan Oktar suç örgütüne yönelik olarak düzenlenen operasyonda ifade alımları bu sabah saatlerinde başladı. Alınan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir