Pazartesi , Temmuz 16 2018

Canan Karatay’a Canlı Yayında Şok Eden Soru


Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay, katıldığı Açık ve Net isimli programda kendisini eleştirenlere cevap verirken, sunucu Kübra Par’ın sorduğu soru karşısında adeta şok oldu. İşte detaylar…

Ünlü Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay, Habertürk kanalında yayınlanmakta olan Açık ve Net isimli programa konuk oldu. Bu programda ise sağlık açısından faydalı olan ve faydalı olmayan konular hakkında açıklamalarda bulunan Canan Karatay, son zamanlarda ortalığı karıştıran aşı mevzusuna da değindi. Çocuklara yapılan aşılara kesinlikle karşı olmadığını dile getiren Canan Karatay, grip aşısının gereksiz olduğunu söyledi ve grip aşısına karşı olduğunu dile getirdi. 

KÜBRA PAR’DAN ŞOK SORU 

Canan Kartay aşı konusundaki değerlendirmelerini yaparken, daha sonra ise kendisine gelen eleştirilere de cevap verdi ve aşı içerisinde alüminyum olduğunu yineledi. Ayrıca bunun Alzheimer’a da yol açtığı iddiasını sürdürdü.
Canan Karatay’ın bu açıklamalarının ardından ise program sunucusu Kübra Par, Canan Karatay’a hiç beklemediği bir soru sordu ve “Siz eleştiren doktorların hepsi yanlış, bir tek siz mi doğrusunuz?” dedi. Bu soru karşısında ilk önce şaşıran Canan Karatay, daha sonra ise öyle bir şey söylemediğini belirtti. Ardından yüksek kolesterol hakkında konuşmaya devam eden Karatay, yüksek kolesterolün sağlığa faydalı olduğunu söyledi. Kolesterolü yüksek olan kadınların ve erkeklerin ise daha uzun yaşadığını belirtti. 
 

About

Check Also

Çocuklarınız Yemek Seçiyorsa Dikkat!

Ailelerin çocukları ile ilgili en sık yaşadığı sorunlardan biri olan yeme bozuklukları hakkında Psikolog Doktor …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir