Cuma , Haziran 22 2018

Cani Baba 4 Yaşındaki Oğlunu Boğarak Öldürdü


Balıkesir’in Edremit İlçesi’nde geçtiğimiz günlerde hayatını kaybeden 4 yaşındaki Kuzey Efe’nin kalp krizinden öldüğü sanılırken, babasının itirafı sonucunda boğularak öldürüldüğü ortaya çıktı. işte detaylar…

Balıkesir’de son derece korkunç bir olay meydana geldi! Balıkesir’in Edremit İlçesi’nde bir baba, sırf yaramazlık yapıyor diye oğlunu boğarak katletti.

Bursa’nın Edremit İlçesi’nde 7 Şubat tarihinde Kuzey Efe isimli bir küçük çocuk hayatını kaybetmiş ve ölüm nedeninin ise kalp krizi olarak bilindiği iddia edilmişti. Olayın ardından küçük çocuğun cenazesi gözyaşları içerisinde toprağa verilmişti. Olayın üzerinden çok kısa bir zaman geçmesinden sonra korkunç bir gerçek ortaya çıktı.

BOĞARAK ÖLDÜRMÜŞ

4 yaşındaki Kuzey Efe’nin ölüm nedenini herkes kalp krizi olarak bilirken, küçük çocuğun ölümünün üzerinden 13 gün geçmesinin ardından babası Hüseyin Ersezgin, karakola gidip teslim oldu ve oğlunun ölümünden kendisinin sorumlu olduğunu iddia etti. Oğlunun otomobilde çok yaramazlık yaptığını ve onu durdurmak için eliyle ağzını burnunu kapattığını söyleyen Ersezgin, bu olay sonrasında oğlunun hayatını kaybettiğini dile getirdi ve pişman olduğunu da söyledi.

Herkesin kalp krizi geçirerek öldüğü bilinen 4 yaşındaki Kuzey Efe’nin babası tarafından öldürüldüğünün ortaya çıkmasının ardından ise Ersezgin yeniden sorgulandı ve ardından da işlemlerinin tamamlamasının ardından adliyeye sevk edildi. Buradan d tutuklanıp cezaevine gönderildi ve olayla ilgili de soruşturma başlatıldı.   

 

About

Check Also

Hakkari’de Şehit Düşen Askerin Babası Acı Habere Dayanamadı

Hakkari Çukurca’da PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen güdümlü füze saldırısında şehit olan Topçu Onbaşı Abdülselam halatın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir