Cuma , Haziran 22 2018

Canlı Yayına Bağlanan Kadın İzleyicinin İtirafının Ardından Stüdyo Buz Kesti


Beyaz TV’de yayınlanan Hayatta Her Şey Var programına bağlanan ve ismini vermek istemeyen bir kadın izleyicinin itirafı, stüdyoda buz gibi bir hava esmesine neden oldu. Kadın izleyici, eşinin kendisine başka erkeklerle birlikte olması için teklifte bulunduğunu söyledi. 

Nur Viral’in sunumu ile Beyaz TV’de yayınlanan ‘Hayatta Her Şey Var’ programına ismini vermek istemeyen bir kadın izleyici telefonla bağlandı. Kadın izleyicinin telefondaki itirafı, hem sunucuyu hem de seyircileri şok etti. 

“KOCAM BANA ŞİDDET UYGULARKEN, ANNESİ ZİL TAKIP OYNAYACAK DURUMA GELDİ
‘Hayatta Her Şey Var’ programına telefonla bağlanan kadın izleyici, 2 buçuk yıldır devam eden evliliğinde, hem şiddet gördüğünü hem de aldatıldığı iddia etti. Kocasının ailesinin kendisine baskı uygulayarak susturduğunu iddia eden kadın, kendisi şiddet görürken, kayınvalidesinin zil takıp oynayacak duruma geldiğini söyledi. 

“KOCAM BANA AHLAKSIZ TEKLİFTE BULUNDU”
İzleyici, sözlerinin devamında ise bomba gibi bir ifade kullandı. Kocasının kendisine başka erkeklerle birlikte olması yönünde ahlaksız bir teklifte bulunduğunu iddia eden kadının bu sözlerinin ardından stüdyo buz kesti. Kadının itirafı karşısında hem sunucu Nur Viral, hem de ekran başında izleyenler şaşkına döndü. 
 

About

Check Also

Eliz Sakuçoğlu “Tek Gecelik İlişki Yaşayabilirim”

Stil danışmanı olan ve pek çok ünlünün yanında çalışan Eliz Sakuçoğlu, verdiği röportajda çok özel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir