Cumartesi , Ağustos 4 2018

Çeyrek Altın Düşmeye Devam Ediyor! İşte 20 Aralık 2017 Altın Fiyatları


Altın fiyatlarında yaşanan son günlerdeki düşüş fazla değişkenlik göstermeden devam ediyor ve fiyatlar yavaş yavaş dengelenmeye başlıyor. Peki 20 Aralık’ta altın fiyatları ne kadar oldu? İşte detaylar…

Son yılların en büyük rekorlarını kıran altın fiyatları Aralık ayından itibaren düşüş yaşamaya başladı. Yaşanılan bu düşüş ise devam ederken fiyatlar her ne kadar ara sıra hafif yükselmeler gösterse de dengeli bir seviyeye doğru gerilemeye devam ediyor. Ortadoğu da yaşanılan jeopolitik olaylar altın fiyatlarını hayli önemli bir şekilde etkilerken, fiyatlarda görülen düşüşler konusunda ise ekonomi analistleri olumlu yorumlar yapıyor. Altın fiyatlarındaki bu düşüşün kademeli bir şekilde düşmeye devam edeceğini söyleyen ekonomi analistleri, yılbaşına kadar düşüşlerin devam edeceğini belirtiyorlar.

20 ARALIK ALTIN FİYATLARI

Altın fiyatlarındaki yaşanılan bu kademeli düşüşlerin ardından 20 Aralık’ta çeyrek altının fiyatı 254 lira oldu. Gram altın da düşüş göstererek 155 lira oldu. Bunun yanı sıra tam altında da düşüş devam ederken satış fiyatı 1.015 lira oldu ve yarım altının satış fiyatı ise 509 lira oldu.

Cumhuriyet altının satış fiyatı ise 1.042 lira olurken, ons fiyatı 1.261 lira oldu. Ayrıca 22 ayar bilezik fiyatı 142 lira olurken, beşli altının satış fiyatı ise 5.062 lira oldu. Gremse altın ise 2.547 lira oldu.

About

Check Also

Maaşlara Eklenecek Zamlar Belli Oldu

Memur ve emeklilerin beklediği temmuz zammı netleşti. Artışlar son 14 yılın zam rekoru olarak ifade …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir