Cumartesi , Ağustos 4 2018

Çeyrek Altın Kaç Para Oldu? 22 Aralık Serbest Piyasa Altın Fiyatları


Yeni haftaya düşüş yaşayarak başlayan altın fiyatları bu düşünü Perşembe gününe kadar devam ettirdi. Peki yaşanılan son düşüşlerden sonra 22 Aralık’ta çeyrek altın kaç para oldu? İşte haberin detayı…

Yeni haftaya düşüş ile başlayan altın fiyatları bu hafta genelini düşüş ile devam ettirdi ve ani yükselişler göstermedi. Yatırıcılar fiyatların daha da yükselip yükselmeyeceğini beklerken, altın almak isteyenler ise fiyatlarda yaşanılan düşüşlerin devam edip etmeyeceğini merak ediyorlar. Özellikle Ortadoğu da son zamanlarda yaşanmakta olan olaylardan dolayı da etkilenen altın fiyatları hakkında ekonomi analistleri, düşmelerin olacağını ve fiyatlarda özellikle Aralık ayı içerisinde ani ve hızlı bir yükseliş olmayacağını açıkladılar. Bunun yanı sıra fiyatların bu seviyelerde düşeceği de belirtilirken, çok sert düşüşlerin de olmayacağı ekonomi analistleri tarafından belirtildi. Peki hafta boyunca devam eden düşüşlerin ardından 22 Aralık Cuma günü altın fiyatları nasıl şekillendi?

ÇEYREK ALTIN DÜŞMEYE DEVAM EDİYOR

22 Aralık Cuma günü itibari ile altın fiyatlarında yaşanılan gözle görünür bir düşüş yaşanıyor. Çeyrek altının satış fiyatının 254 liraya gerilediği görülürken, gram altın ise 155 lirada yerini korudu. Cumhuriyet altını ise 1.040 lira olurken, ons fiyatı 1.266 liraya düştü. 22 ayar bileziğin satış fiyatı ise 142 lira olurken, beşli altının satış fiyatı ise 5.064 lira oldu.

About

Check Also

Maaşlara Eklenecek Zamlar Belli Oldu

Memur ve emeklilerin beklediği temmuz zammı netleşti. Artışlar son 14 yılın zam rekoru olarak ifade …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir