Cuma , Haziran 22 2018

Çeyrek Altın Kaç Para Oldu! 26 Ocak 2018 Serbest Piyasa Altın Fiyatları


Altın fiyatlarında bir inişli bir çıkışlı dönem yaşanırken son günlerde yine tarihi rekorlar kırıldı. Fiyatlarda yaşanılan bu durumların ardından ise çeyrek altının ve diğer altın çeşitlerinin fiyatı ne kadar oldu? İşte detaylar…

Son zamanların en hareketli dönemlerinden bir tanesi yaşayan altın fiyatlarında bir inişli bir de çıkış dönem yaşanmakta. Özellikle son günlerde yaşadığı çıkışlar ile rekor seviyeye ulaşan altın fiyatları, yeniden bir düşüş yaşamaya başladı. en ufak bir jeopolitik ya da siyasi gelişmede iniş çıkış gösterebilen fiyatlarda ise en büyük yükseliş çeyrek altın ve gram altında gerçekleşti. Ekonomi analistleri ise son zamanlardaki bu iniş çıkışların jeopolitik olaylardan kaynaklandığını ve dünya ekonomisinde de bir hareketlilik olduğu için bu yüzden kaynaklandığını belirtti. Bu yaşanılan gelişmelerin ardından ise çeyrek altının ve gram altının fiyatını ise altın yatırımcıları ve altın alıcıları merak etmeye başladı.

26 OCAK 2018 ALTIN FİYATLARI

Altın fiyatlarında yaşanılan son gelişmelerin ardından çeyrek altın 266 liradan alıcısını bulmaya başladı. Gram altının satış fiyatı ise 162 liraya geriledi. Tam altın ise 1.063 lira olurken, yarım altın 533 lira oldu. Cumhuriyet altını ise 1.086 lira olurken, ons fiyatı 1.246 lira oldu. 22 ayar bileziğin satış fiyatı ise 148 lira olurken, beşli altının ise satış fiyatı 5.299 lira oldu. 14 ayar altın ise 92 liradan alıcısını bulmaya devam etti.   

About

Check Also

Altın Fiyatlarında Düşüş Devam Ediyor! İşte 20 Nisan 2018 Güncel Altın Fiyatları

Aybaşından bu yana yükseliş içerisinde olan ve tarihi rekorlar kıran altın fiyatlarında yeniden düşüş başladı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir