Cuma , Haziran 22 2018

Çeyrek Altın Kaç Para Oldu? 7 Mart 2018 Serbest Piyasa Altın Fiyatları


Altın fiyatlarında Mart ayının ilk gününden bu yana devam etmekte olan yükselişler sürüyor. Fiyatlar 7 Mart’a da yükseliş göstererek devam etti. Peki çeyrek altının 7 Mart’ta satış fiyatı ne kadar oldu? İşte haberin detayı…

Altın fiyatlarında son haftalarda devam eden yükselişler değişkenlik göstermeden devam ediyor! Şubat ayının son haftasından beri devam etmekte olan yükselişler, Mart ayı başlangıcı ile devam etti ve fiyatlar Mart ayı içerisinde yükselme değerini kaybetmedi. Fiyatlarda yaşanılan bu yükselişler ile ilgili olaraksa ekonomi analistleri tarafından açıklamalar yapıldı ve ekonomistler, orta doğuda devam eden gelişmelerin fiyatları etkilediğini ve bu nedenle yükseliş ve çıkışların sürekli meydana geldiği belirtildi. Bu son yükselişlerin ise bir müddet daha devam edeceği belirtildi.

7 MART’TA ÇEYREK ALTIN NE KADAR OLDU?

7 Mart itibari ile altın fiyatlarındaki yükseliş devam etti. Fiyatlardaki bu yükselişlerin ardından ise çeyrek altının satış fiyatı 265 lira oldu. Gram altın ise 163 liraya yükseldi. Cumhuriyet altının satış fiyatı ise 1.081 lira olurken, ons fiyatının satışı ise 1.338 liraya yükseliş gösterdi. Tam altın ise 1.058 liraya çıkarken, yarım altının satış fiyatı 530 lira oldu. Bunun yanı sıra 22 ayar bileziğin satış fiyatı ise 147 lira olurken, beşli altının satış fiyatı ise 5.273 liraya yükseliş gösterdi.

About

Check Also

Altın Fiyatlarında Düşüş Devam Ediyor! İşte 20 Nisan 2018 Güncel Altın Fiyatları

Aybaşından bu yana yükseliş içerisinde olan ve tarihi rekorlar kıran altın fiyatlarında yeniden düşüş başladı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir