Cumartesi , Ağustos 4 2018

Çeyrek Altın Kaç Para Oldu? İşte 24 Mart 2018 Altın Fiyatları


Ani bir yükselişe geçen altın fiyatları adeta rekor seviyelerden aşağıya inmiyor. Fiyatlardaki bu yükselişler ise en çok çeyrek altında ve gram altında devam ediyor. Peki son yükselişler sonrasına altın fiyatları kaç para oldu? İşte detaylar…

Son zamanların en büyük yükselişlerini yaşayan altın fiyatları adeta rekora doymuyor. Geçtiğimiz ay sonundan itibaren yükselişe geçen altın fiyatları, Mart ayının ikinci haftasına kadar bu yükselişlerini devam ettirdi ve ardından da fiyatlar bir anda düşüşe geçti. Mart ayının ikinci haftasından sonra birkaç gün boyunca düşüş yaşayan altın fiyatları, daha sonra ise yeniden ani ve hızlı bir yükselişe geçti ve bu yükselişler sonrasında ise çeyrek altın ve gram altın adeta zirveye çıktı. Ekonomi analistleri tarafından yapılan açıklamalarda ise altın fiyatlarındaki bu yükselişlerin süreceği yönünde ve fiyatlarda henüz düşüş beklenmediği yönünde.

24 MART 2018 ALTIN FİYATLARI

24 Mart’ta da yükselişlerini devam ettiren altın fiyatlarında çeyrek altının satış fiyatı 279 lira oldu. Gram altın ise 172 liraya fırladı. Tam altının satış fiyatı ise 1.114 lira olurken, yarım altının fiyatı 558 liraya çıktı. Cumhuriyet altını ise 1.140 liraya kadar çıkarken, ons fiyatı 1.347 lira oldu. 22 ayar bileziğin satış fiyatı ise 155 lira olurken, beşli altının satış fiyatı ise 5.553 lira oldu.

About

Check Also

Maaşlara Eklenecek Zamlar Belli Oldu

Memur ve emeklilerin beklediği temmuz zammı netleşti. Artışlar son 14 yılın zam rekoru olarak ifade …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir