Cuma , Haziran 22 2018

Çeyrek Altın Ne Kadar Oldu? İşte 23 Şubat 2018 Altın Fiyatları


Altın fiyatları son günlerde oldukça yükselişe geçti ve bu yükselişi geçtiğimiz haftaya kadar devam etti. Hafta sonundan itibaren ise fiyatlarda meydana gelen düşüşler hafta boyunca da devam etti ve bu düşüşler sonrası fiyatlar nasıl şekillendi. İşte detaylar…

Son zamanlarda en hareketli dönemini geçirmekte olan altın fiyatlarında yine geçtiğimiz hafta ani bir yükseliş yaşandı ve bu yükselişin ardından fiyatlar yeniden zirveye doğru yaklaştı. Ancak bu yükselişler ise hafta sonunda kademeli bir şekilde düşmeye başladı. Yaşanılan düşüşlerin ardından ise bu düşüşler hafta boyunca devam etti. Ekonomi analistleri ise haftayı genel olarak yorumladı ve fiyatlardaki kademeli düşüşlerin yeni haftaya kadar devam edebileceğini belirtti ve şu an için fiyatlarda ani bir yükseliş beklemediklerini belirtti. Peki yaşanılan bu son düşüşlerin ardından çeyrek altının fiyatı ne kadar oldu?

23 ŞUBAT 2018 ALTIN FİYATLARI

23 Şubat itibari ile yaşanılan bu düşüşlerin ardından çeyrek altının satış fiyatı 264 lira oldu. Gram altın ise 161 liraya düşüş gösterdi. Cumhuriyet altını ise 1.082 lira olurken, ons fiyatı 1.330 liraya düşüş gösterdi. Bununla beraber tam altın ise 1.055 lira olurken, yarım altının fiyatı ise 529 lira oldu. 22 ayar bileziğin fiyatı ise 147 lira olurken, beşli altının satış fiyatı ise 5.260 lira oldu.

About

Check Also

Altın Fiyatlarında Düşüş Devam Ediyor! İşte 20 Nisan 2018 Güncel Altın Fiyatları

Aybaşından bu yana yükseliş içerisinde olan ve tarihi rekorlar kıran altın fiyatlarında yeniden düşüş başladı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir