Cuma , Haziran 22 2018

Çeyrek Altın Ne Kadar Oldu? İşte 30 Ocak 2018 Altın Fiyatları


Altın fiyatlarında günlerdir bir iniş bir de çıkış yaşanıyor. Fiyatlar yaşadığı son sert yükselişin ardından henüz eski düzeye inmezken bugün ise yine hafif yükseliş gösterdi. Peki bu yükseliş sonrası çeyrek altın kaç para oldu? İşte detaylar…

Altın fiyatlarında son günlerde oldukça hareketli bir dönem yaşanıyor ve fiyatlarda bir iniş bir de çıkış yaşanıyor. Fiyatlarda yaşanılan bu hareketlilik ise geçtiğimiz günlerde sert bir yükselişe neden oldu ve fiyatlar daha önce kırmadığı rekorları kırdı. Altın yatırımcılarının ise bu son yükselişlerin ardından yüzü gülmeye başladı. Yaşanılan bu iniş çıkışları değerlendiren ekonomi analistleri ise, fiyatların belli bir düzeye gelmesinin zaman alacağını fakat bu yükselişlerin çok fazla da sürmeyeceğini açıkladı. Ayrıca ekonomistler bu iniş-çıkışları yaşanılan jeopolitik olaylara bağladı ve bu sebeple fiyatlarda ani değişikliklerin yaşandığını belirtti.

30 OCAK 2018 ALTIN FİYATLARI

30 Ocak itibari ile de altın fiyatlarında hafif bir yükseliş görüldü. Çeyrek altının 30 Ocak’ta satış fiyatı 266 lira olurken, gram altının satış fiyatı ise 163 lira oldu. Tam altın ise 1.063 lira olurken, yarım altının fiyatı 533 lirayı gördü. Cumhuriyet altını ise 1.092 liradan alıcısını bulurken, ons fiyatı 1.341 lira oldu. Ayrıca 22 ayar bilezik ise 148 liradan satışa sunulurken, beşli altının fiyatı 5.303 lira oldu.

About

Check Also

Altın Fiyatlarında Düşüş Devam Ediyor! İşte 20 Nisan 2018 Güncel Altın Fiyatları

Aybaşından bu yana yükseliş içerisinde olan ve tarihi rekorlar kıran altın fiyatlarında yeniden düşüş başladı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir