Cumartesi , Ağustos 4 2018

Çeyrek Altın Ne Kadar Oldu? İşte 4 Şubat 2018 Altın Fiyatları


Serbest piyasa altın fiyatlarında son zamanlardaki ani yükselişler yerini düşüşe bıraktı ve fiyatlarda ani bir iniş başladı. Bu yaşanılan son düşüşün ardından ise çeyrek altın ve gram altının satış fiyatı ne kadar oldu? İşte haberin detayı…

Serbest piyasa altın fiyatları son zamanlarda oldukça hareketli bir dönem geçiriyor. Fiyatlar geçtiğmiz haftalarda yakaladığı ani çıkış endeksi ile adeta yeniden zirveye çıkmış ve tüm zamanların rekoru kırılmıştı. Altın fiyatlarındaki bu ani yükseliş ise geçtiğimiz günlerde yerini yeniden düşüşe bıraktı ve bu düşme eğilimi ile birlikte fiyatlar yeniden dengelenmeye başladı. Ekonomi analistleri ise yaptıkları açıklamalarda, altın fiyatlarının bir süre daha düşme eğilimi içerisinde devam edeceğini belirtti ve fiyatların yeniden eski seviyede dengelenebileceğini ifade etti. Ayrıca yaşanılan jeopolitik olayların da ekonomiyi etkilediği belirtildi.

4 ŞUBAT 2018 ALTIN FİYATLARI

4 Şubat itibari ile ise düşüşe devam eden çeyrek altının satış fiyatı 263 lira oldu. Gram altının satış fiyatı ise 161 liraya geriledi. Tam altın ise 1.051 liradan satışa sunulurken, yarım altının satış fiyatı 527 lira oldu. Ayrıca Ons fiyatı 1.332 lira olurken, cumhuriyet altını ise 1.078 lira oldu. bunun yanı sıra 22 ayar bileziğin satış fiyatı ise147 lira olurken, beşli altının satış fiyatı ise5.242 lira oldu.  

About

Check Also

Maaşlara Eklenecek Zamlar Belli Oldu

Memur ve emeklilerin beklediği temmuz zammı netleşti. Artışlar son 14 yılın zam rekoru olarak ifade …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir