Cuma , Haziran 22 2018

Çeyrek Altın Ne Kadar Oldu? İşte 9 Mart 2018 Altın Fiyatları


Altın fiyatlarında aybaşından beri devam etmekte olan yükselme eğilimi, her geçen gün artarak devam ediyor. Peki 9 Mart’ta altın fiyatları nasıl şekillendi ve çeyrek altının son satış fiyatı ne kadar oldu? İşte detaylar…

Altın fiyatlarında uzun zamandır oldukça hareketlilik yaşanıyor ve bu hareketlilik ise özellikle çeyrek altında ve gram altında görülüyor. Geçtiğimiz haftalarda her ne kadar fiyatlarda kademeli düşüşler yaşansa da fiyatlar yine değişkenlik göstererek özellikle aybaşından bu yana yükselişini devam ettirdi. Altın fiyatlarında devam eden bu yükselişler ile ilgili olaraksa ekonomi analistleri önemli değerlendirmelerde bulundu ve fiyatlarda bu yükselişlerin bir müddet daha devam edeceğini belirtti. Ayrıca fiyatlarda büyük kırılmaların ve ani düşüşlerin beklenmediğini de belirten ekonomistler, fiyatların bu seviyelerde dengeli bir şekilde ilerleyeceğini belirtti.

9 MART 2018 ALTIN FİYATLARI

9 Mart’ta da altın fiyatları bu yükselişini devam ettirdi ve bu yükselişler ile birlikte gram altının satış fiyatı 162 lira oldu. Çeyrek altının fiyatı ise 265 lirada dengelendi. Cumhuriyet altını ise 1.087 lira olurken, ons fiyatı ise 1.322 lira oldu. Tam altının fiyatı ise 1.059 lira olurken, yarım altının fiyatı ise 531 lira oldu. bununla beraber 22 ayar bilezik fiyatı ise 148 liradan satışa sunulurken, beşli altının fiyatı ise 5.281 lira oldu.

About

Check Also

Altın Fiyatlarında Düşüş Devam Ediyor! İşte 20 Nisan 2018 Güncel Altın Fiyatları

Aybaşından bu yana yükseliş içerisinde olan ve tarihi rekorlar kıran altın fiyatlarında yeniden düşüş başladı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir