Pazartesi , Temmuz 16 2018

Çeyrek Altın Rekor Seviyeye Ulaştı! İşte 11 Nisan 2018 Altın Fiyatları


Altın fiyatlarında oldukça sıcak dakikalar yaşanıyor! Fiyatlarda geçtiğimiz günlerde başlayan yükselişler devam ederken,  çeyrek altının ise satış fiyatı adeta rekor seviyeye ulaştı. İşte detaylar….

Altın fiyatlarında son zamanların en hareketli dakikaları yaşanıyor! Geçtiğimiz aybaşında yükselişe geçen fiyatlar, ay ortasında her ne kadar düşüş yaşasa da daha sonra yeniden yükselişe geçti ve Nisan ayı ile birlikte altın fiyatlarında bu yükselişler devam etti. Nisan ayının ilk gününden bu yana devam eden yükselişler sonrasında ise adeta yeniden tarih yazılırken, özellikle çeyrek altın ve gram altının satış fiyatları yeniden zirveye çıktı. Ekonomi analistleri ise altın fiyatlarında yaşanılan bu tarihi yükselişlerin tamamen jeopolitik olaylardan dolayı kaynaklandığını dile getirdi ve fiyatların bir müddet daha bu seviyelerde ilerleyişinin devam edeceğini açıkladı. Fiyatlarda ise şu anlık bir düşüş beklenmediği belirtildi.

11 NİSAN 2018 ALTIN FİYATLARI

11 Nisan itibari ile yükselişe devam eden altın fiyatlarında çeyrek altının satış fiyatı 289 lira oldu. Gram altının fiyatı ise 177 lira oldu. Tam altın ise 1.115 liradan satılırken, yarım altının satışı ise 579 lira oldu. Cumhuriyet altını ise 1.187 lira olurken, ons fiyatı ise 1.339 lira oldu. 22 ayar bileziğin satış fiyatı ise 161 liraya çıkarken, beşli altın ise 5.759 lira oldu.

About

Check Also

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Dolar’ın Yükselişini Yorumladı

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek Batman’da düzenlediği basın toplantısında ekonomi ile ilgili vatandaşların kapalı endişeleri verdiklerini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir