Cumartesi , Ağustos 4 2018

Çeyrek Altın Rekora Doymuyor! 25 Mart 2018 Güncel Altın Fiyatları


Altın fiyatlarında tarihin en hızlı yükselişleri yaşanıyor. Ani bir yükselişe geçen fiyatlarda çeyrek altın adeta yeni rekorlar kırarak tavan fiyatı gördü. Peki altın fiyatları ne kadar oldu? İşte detaylar…

Geçtiğimiz günlerde aniden yükselişe geçen altın fiyatları bu yükselişlere hiç ara vermedi ve fiyatlar adeta tavan yaptı. Henüz geçtiğimiz hafta fiyatlarda düşüşler yaşanırken, bu düşüşler aniden son buldu ve fiyatlarda inanılmaz bir yükseliş meydana geldi. Yaşanılan bu yükselişler sonrasında adeta tarihi rekorlar yeniden kırılırken, en büyük çıkışı ise gram altın ve çeyrek altın yakaladı. Yaşanılan bu yükselişler sonrasında ise ekonomi analistleri de önemli değerlendirmelerde bulundu. Ekonomistler, fiyatlardaki bu ani yükselişlerin bir müddet daha devam edeceğini ve fiyatlarda olası bir düşüşlerin beklenmediğini belirtti. Bu yükselişlerin ise gündemdeki ve dünyada yaşanan gelişmelerden kaynaklı olduğunu da belirttiler.

25 MART 2018 ALTIN FİYATLARI

25 Mart 2018 tarihi itibariyle ise yükselişlerini devam ettiren altın fiyatlarında çeyrek altının satış fiyatı 280 lirayı gördü. Gram altının satış fiyatı ise 172 lira oldu. Tam altın ise 1.120 lira olurken, yarım altının satış fiyatı ise 561 liraya kadar yükseldi. Cumhuriyet altını ise 1.149 lira olurken, ons fiyatı 1.347 lira oldu. 22 ayar bilezik ise 156 lira olurken, beşli altının satış fiyatı ise 5.585 lira oldu.

About

Check Also

Maaşlara Eklenecek Zamlar Belli Oldu

Memur ve emeklilerin beklediği temmuz zammı netleşti. Artışlar son 14 yılın zam rekoru olarak ifade …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir