Çarşamba , Temmuz 18 2018

Çeyrek Altın Rekora Koşuyor! İşte 28 Aralık 2017 Altın Fiyatları


Son bir haftada devam eden altın fiyatlarındaki yükseliş, aralıksız bir şekilde devam ediyor ve çeyrek altın yeni bir rekora doğru ilerliyor. Bu son yükselişlerle birlikte 28 Aralık’ta çeyrek altın ve gram altın ne kadar oldu? İşte detaylar…

Altın fiyatlarında son bir haftadan bu yana devam eden yükselişler hızla devam ediyor! Geçtiğimiz hafta sonundan itibaren yükselmeye başlayan atın fiyatlarında hiçbir düşüş yaşanmadı ve tam tersine giderek fiyatlar artış göstermeye başladı. Herkesin merakla beklediği düşüşler yine yaşanmazken, çeyrek altın ise yükselişi ile adeta yeni bir rekora doğru ilerlemeye başladı. Ekonomi analistleri ise yaşanılan bu son yükselişlerin ardından yeni açıklamalarda bulundular. Altın fiyatlarında devam eden bu yükselişin tamamen jeopolitik olaylardan kaynaklandığını söyleyen ekonomistler, fiyatlarda bir süre daha yükselişlerin devam edeceğini ve ardından yaşanılan düşüşlerle eski seviyeye geleceğini belirtti.

28 ARALIK ALTIN FİYATLARI

Fiyatların tavan yaptığı 28 Aralık’ta çeyrek altının satış fiyatı 258 liraya ulaştı. Gram altının satış fiyatı ise 158 lira oldu. Tam altın ise 1.031 liraya çıkarken, yarım altın 517 lira oldu.

Ayrıca Cumhuriyet altını ise 1.055 liraya yükselirken, ons fiyatı 1.287 lira oldu. Ayrıca 22 ayar bileziğin satış fiyatı 144 liraya çıkış gösterirken, beşli altının ise satış fiyatı 5.139 liraya ulaştı.

About

Check Also

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Dolar’ın Yükselişini Yorumladı

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek Batman’da düzenlediği basın toplantısında ekonomi ile ilgili vatandaşların kapalı endişeleri verdiklerini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir