Cumartesi , Ağustos 4 2018

Çeyrek Altın Yeni Haftada Kaç Para Oldu? İşte 26 Mart 2018 Altın Fiyatları


Altın fiyatlarında aniden başlayan yükselişler günlerdir devam ediyor ve fiyatlar adeta rekor üzerine rekor kırıyor. Peki bu yükselişler sonrasında altın fiyatlarında son durum ne oldu? İşte haberin detayı…

Altın fiyatlarında yaklaşık olarak son bir aydır yine tarihin en hareketli dönemi yaşanıyor. Fiyatlarda geçtiğimiz ay sonundan bu yana devam etmekte olan yükselişler, bir anda ani bir düşüş yaşamış ve bu düşüşler ise oldukça hafif olmuştu. Fiyatlardaki bu hafif kırılmaların ardından ise yeniden sürpriz bir gelişme yaşandı ve altın fiyatlarında olağanüstü bir hareketlilik başladı. Fiyatlar ani bir yükselme eğilimi içerisine girdi ve bu ani yükselişler ise günlerdir aralıksız bir şekilde devam etti. Fiyatlarda meydana gelen bu yükselişler sonrasında ise çeyrek altın ve gram altın ise adeta rekor üzerine rekor kırdı. Ekonomi analistleri ise yükselmelerde yükselişin süreceğini açıkladı.

 26 MART 2018 ALTIN FİYATLARI

26 Mart itibari ile ise atın fiyatlarında yükselişler devam etti. Çeyrek altın 280 liradaki yerini korurken, gram altının satış fiyatı ise 172 lira oldu. Tam altın ise 1.120 lira olurken, yarım altının fiyatı 561 liraya çıktı. Cumhuriyet altını ise 1.149lira olurken, ons fiyatı 1.348 lira oldu. 22 ayar bileziğin satışı ise 156 lira olurken, beşli altının satış fiyatı 5.585 lira oldu.

About

Check Also

Maaşlara Eklenecek Zamlar Belli Oldu

Memur ve emeklilerin beklediği temmuz zammı netleşti. Artışlar son 14 yılın zam rekoru olarak ifade …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir