Cumartesi , Ağustos 4 2018

Çeyrek Altın Yine Fırladı! 4 Ocak 2018 Serbest Piyasa Altın Fiyatları


Altın fiyatlarında son günlerde yaşanan düşüşlerde yine ani bir hareketlilik başladı ve fiyatlar son derece yükselmeye başladı. Özellikle çeyrek altının fiyatı yine zirveye ulaştı. İşte 4 Ocak 2017 altın fiyatlarının detayı…

Altın fiyatlarında son zamanlarda yine en hareketli süreç yaşanıyor. Fiyatlar geçtiğimiz iki hafta boyunca yükselişine devam etti ve bu yükseliş geçtiğimiz günlerde yerini düşüşe bıraktı. Ancak yaşanılan bu düşüşler çok uzun sürmedi ve altın fiyatları yeniden zirveye doğru fırladı. Yaşanılan bu son yükselişin ardından ise ekonomi analistleri altın fiyatlarında bu dalgalanmaların devam edeceğini ve fiyatların ilerleyen süreçte dengelenebileceğini belirtti. Fiyatların dengelenmesinin ise zaman alabileceği ancak yaşanılan jeopolitik olaylara göre ani düşüşlerin de yaşanabileceği belirtildi.

4 OCAK ALTIN FİYATLARI

Yaşanılan bu ani yükselişlerin ardından ise 4 Ocak’ta çeyrek altının satış fiyatı 261.27 lira oldu. Ayrıca gram altının fiyatı ise 159.88 lira oldu. Tam altının fiyatı ise 1.041 lira olurken, yarım altının fiyatı ise 522.55 lira oldu. Ayrıca Cumhuriyet altının fiyatı 1.087 lira olurken, ons fiyatı 1.313 lira oldu. 22 ayar bileziği ise satış fiyatı 145.74 lira olurken, beşli altının satış fiyatı ise 5.193 lira oldu. Altın fiyatları bu şekilde ilerleyişini sürdürürken 14 ayar altın da yükseldi ve satış fiyatı 91.08 lira oldu.

About

Check Also

Maaşlara Eklenecek Zamlar Belli Oldu

Memur ve emeklilerin beklediği temmuz zammı netleşti. Artışlar son 14 yılın zam rekoru olarak ifade …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir