Pazar , Haziran 24 2018

Çeyrek Altın Yine Fırladı! İşte15 Şubat 2018 Altın Fiyatları


Son aylarda büyük çıkış gösteren altın fiyatları, bu yükselişine devam ediyor ve fiyatlar zirveye çıkmaya devam ediyor. Peki yaşanılan bu son yükselişlerin ardından çeyrek altın ve gram altın kaç para oldu? İşte detaylar…

Altın fiyatları son zamanlarda büyük bir hareketlilik yaşıyor ve fiyatlarda son yılların en büyük çıkışı yaşanıyor. Geçtiğimiz aylarda yükselişe geçen ve bu yükselişler ile adeta tüm zamanların rekorlarının kırıldığı altın fiyatlarında günlerdir süren yükseliş devam etti ve fiyatlar adeta zirveye çıktı. Özellikle gram altın ve çeyrek altında yaşanılan bu ani yükselişler ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan ekonomi analistleri, fiyatların jeopolitik olaylardan ötürü değişkenlik gösterdiğini ve yükselişlerin bir süre daha devam edebileceğini belirtti. Yaşanılan yükselişlerin ardından ise altın fiyatlarında yeni bir rekor beklenmediğini de dile getiren ekonomi analistleri fiyatlarda kademeli düşüşlerin yakın zamanda gerçekleşeceğini dile getirdi.

15 ŞUBAT 2018 ALTIN FİYATLARI

15 Şubat itibari ile yükseliş gösteren altın fiyatlarında çeyrek altının fiyatı 264 lira oldu. Gram altının satış fiyatı ise 164 lira oldu. Tam altın ise 1.064 lira olurken, yarım altının fiyatı 533 lira oldu. Cumhuriyet altının satış fiyatı ise 1.084 lira olurken, ons fiyatı 1.351 lira oldu. 22 ayar bilezik ise 148 lira olurken, beşli altının satış fiyatı 5.306 lira oldu.

About

Check Also

Altın Fiyatlarında Düşüş Devam Ediyor! İşte 20 Nisan 2018 Güncel Altın Fiyatları

Aybaşından bu yana yükseliş içerisinde olan ve tarihi rekorlar kıran altın fiyatlarında yeniden düşüş başladı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir