Cumartesi , Ağustos 4 2018

Çeyrek Altın Yine Zirveye Çıktı! İşte 16 Nisan 2018 Altın Fiyatları


Altın fiyatlarında yine büyük bir hareketlilik başladı ve fiyatlar yeniden zirveye doğru tırmanmaya başladı. Özellikle de çeyrek altın yeniden tarihi seviyeye ulaştı. İşte detaylar…

Altın fiyatlarında yine her zaman olduğu gibi son derece hareketli bir gün yaşanıyor! Geçtiğimiz aydan bu yana amansız bir şekilde yükselişini sürdürmekte olan altın fiyatları, ara ara hafif düşüşler yaşasa bile yine de hızlı yükselişine ara vermedi ve fiyatlar adeta zirveye doğru ilerleyişine devam etti. Nisan ayının ilk gününden itibaren yükselmeye devam eden fiyatlar adeta rekor seviyelere ulaştı ve bu seviyelerden de aşağıya düşmemeye başladı. Fiyatlarda yaşanılan son yükselişlerin ardından açıklamalarda bulunan ekonomi analistleri ise Ortadoğu’da yaşanılan olaylardan ötürü fiyatların etkilendiğini ve bu yüzden fiyatlarda yükselişlerin meydana geldiğini açıkladı.

16 NİSAN 2018 ALTIN FİYATLARI

16 Nisan itibari ile ise altın fiyatlarında yaşanılan bu son yükselişlerle birlikte çeyrek altının satış fiyatı 292 lira oldu. Gram altının satış fiyatı ise 177 lira oldu. Tam altın ise 1.164 lira olurken, yarım altının fiyatı ise 584 lira oldu. Cumhuriyet altının satış fiyatı ise 1.191 lira olurken, ons fiyatı ise 1.346 lira oldu. 22 ayar bileziğin ise satış fiyatı 162 liraya çıkarken, beşli altının satış fiyatı ise 5.805 lira oldu.   

About

Check Also

Maaşlara Eklenecek Zamlar Belli Oldu

Memur ve emeklilerin beklediği temmuz zammı netleşti. Artışlar son 14 yılın zam rekoru olarak ifade …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir