Cumartesi , Ağustos 4 2018

Çeyrek Altın Yine Zirveye Çıktı! İşte 7 Nisan 2018 Güncel Altın Fiyatları


Atın fiyatlarında yine oldukça sıcak saatler yaşanıyor. Piyasalarda meydana gelen hareketlilikler sonrasında fiyatlar adeta yine tavan yaptı ve çeyrek altın tekrardan zirveye çıktı. İşte 7 Nisan 2018 güncel altın fiyatları…

Piyasalarda yaşanılan hareketlilik yine altın fiyatlarını etkiledi ve fiyatlar yeniden zirveye doğru çıktı. Geçtiğimiz ayın neredeyse yarısından fazlasını çıkış içerisinde geçiren altın fiyatları, ara ara yaşadığı düşüşler ile eski fiyatlara döner mi diye beklenirken, fiyatlar Nisan ayı itibari ile yeniden yükselişe geçti ve bu yükselişler sonrasında ise zirveye çıkan yine çeyrek altın oldu. Özellikle çeyrek altın ve gram altının yeni bir rekora koşturduğu bu son yükselişler sonrasında açıklamalarda bulunan ekonomi analistleri, jeopolitik olayların piyasayı ve altın fiyatlarını olumsuz anlamda etkilediğini ve yükselişlerin bu yüzden gerçekleştiğini dile getirdi. Fiyatlarda ise yükselişlerin devam edeceğini belirten ekonomistler, ilerleyen günde hafif düşüşlerin olabileceğini de dile getirdi.

7 NİSAN 2018 ALTIN FİYATLARI

7 Nisan’da da yükselişe devam eden altın fiyatlarında çeyrek altının yeni satış fiyatı 282 lira oldu. Gram altının satış fiyatı ise 173 liraya yükseldi. Tam altın ise 1.126 lira olurken, yarım altın 565 lira oldu. Cumhuriyet altını ise 1.152 liradan satılırken, ons fiyatı 1.333 lira oldu. 22 ayar bilezik ise 157 lira olurken, beşli altının satış fiyatı ise 5.616 liraya yükseliş gösterdi.

About

Check Also

Maaşlara Eklenecek Zamlar Belli Oldu

Memur ve emeklilerin beklediği temmuz zammı netleşti. Artışlar son 14 yılın zam rekoru olarak ifade …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir