Cumartesi , Ağustos 4 2018

Çeyrek Altın Yine Zirveye Fırladı! 22 Mart 2018 Altın Fiyatları


Altın fiyatlarında yine inanılmaz bir hareketlilik yaşanmaya devam ediyor. Fiyatlar geçtiğimiz günde düşüş yaşamışken, yeniden yükselmeye başladı ve özellikle çeyrek altın yine zirveye çıktı. İşte haberin detayı…

Altın fiyatlarında yine son derece inanılmaz bir hareketlilik yaşanıyor! Fiyatlar adeta saniye saniyesine değişiklik gösteriyor. Geçtiğimiz günlerde yükseliş içerisinde olan altın fiyatları, bir anda yeniden düşüş yaşamaya başladı ve bu düşüşler devam ederken, fiyatlarda yine ani bir hareketlilik yaşandı ve altın fiyatlarında yeniden yükselmeler yaşanmaya başladı. Bu yükselişler hakkında ise açıklamalarda bulunan ekonomi analistleri, FED’in faiz kararını açıklamasının da yükselişlerde önemli bir yerinin olduğunu dile getirdi. Fiyatların b yüzden etkilendiğini ve yükseldiğini söyleyen ekonomistler, bunun bir süre daha süreceğini ve fiyatlardaki beklenen düşüşlerin ise önümüzdeki günlerde yaşanabileceğini belirtti.

22 MART ALTIN FİYATLARI

Altın fiyatlarında yaşanılan bu ani yükselişlerin ardından ise 22 Mart’ta çeyrek altının satış fiyatı 272 lira oldu. Gram altının fiyatı ise 167 liraya yükseldi. Tam altın ise 1.086 liraya çıkarken, yarım altının satış fiyatı ise 544 lira oldu. Ayrıca da ons fiyatı 1.331 lira olurken, cumhuriyet altının satış fiyatı ise 1.116 liraya çıktı. Beşli altının fiyatı ise 5.414 lira olurken, 22 ayar bileziğin ise satış fiyatı 151 liraya kadar yükseliş gösterdi.

About

Check Also

Maaşlara Eklenecek Zamlar Belli Oldu

Memur ve emeklilerin beklediği temmuz zammı netleşti. Artışlar son 14 yılın zam rekoru olarak ifade …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir