Cuma , Haziran 22 2018

Çeyrek Altın Yükselişte! İşte 27 Şubat 2018 Güncel Altın fiyatları


Altın fiyatlarında son bir haftadan bu yana devam eden yükselişler özellikle çeyrek altında devam ediyor. Fiyatlarda yaşanılan bu son yükselişlerin ardından gram altın ve çeyrek ne kadar oldu? İşte detaylar…

Altın fiyatlarında yine oldukça hareketli bir süreç yaşanıyor! Geçtiğimiz haftalarda büyük bir çıkış yakalayan ve bu çıkışın ardından da tüm zamanların rekorunu kıran fiyatlar bir anda ani bir düşüş yaşadı ve bir haftalık düşüşün ardından yeniden yükseliş yaşadı. Bu yükselişler ise hafta sonundan bu yana devam etti ve fiyatlar yeni haftaya yükseliş göstererek başladı. Yaşanılan bu yükselişler ise özellikle çeyrek altında kendisini belli etti. Ekonomi analistleri ise yapmış oldukları açıklamalarda fiyatlardaki bu artışın bir süre daha devam edeceğini belirtti ve daha sonra ise hafif kademeli düşüşlerin meydana geleceğini belirtti.

27 ŞUBAT 2018 ALTIN FİYATLARI

27 Şubat itibari ile ise altın fiyatlarında yükselmeler devam etti. Yaşanılan bu son yükselişler sonrasında ise çeyrek altın 265 lira olurken, gram altının satış fiyatı 162 lira oldu. Bununla beraber Cumhuriyet altını 1.087 liraya yükselirken, ons fiyatı ise 1.335 lira oldu. Tam altın ise 1.058 lira olurken, yarım altın ise 531 lira oldu. Ayrıca beşli altının satış fiyatı 5.277 lira olurken, 22 ayar bileziğin fiyatı ise 148 liraya yükseldi.

About

Check Also

Altın Fiyatlarında Düşüş Devam Ediyor! İşte 20 Nisan 2018 Güncel Altın Fiyatları

Aybaşından bu yana yükseliş içerisinde olan ve tarihi rekorlar kıran altın fiyatlarında yeniden düşüş başladı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir