Cumartesi , Ağustos 4 2018

Çeyrek Altın Zirveye Çıktı! İşte 18 Mart 2018 Altın Fiyatları


Altın fiyatlarında inanılmaz hareketli bir dönem yaşanıyor. Fiyatlar hafta sonuna hafif bir düşüş yaşayarak girse de bugün yeniden yükselişler yaşandı ve çeyrek altın ise adeta zirveye çıktı. İşte detaylar…

Altın fiyatlarında aybaşından beri devam etmekte olan yükselişler geçtiğimiz günlerde ara ara hafif düşüşler yaşandı. Fiyatlarda yaşanılan bu hafif düşüşler sonrasında ise altın fiyatlarında yeniden bir yükseliş meydana geldi ve bu yükselişler sonrasında fiyatlar adeta zirveye tırmandı. Cumartesi günü ise fiyatlarda hafif bir düşüş yaşanırken, bugün itibari ile fiyatlar adeta yeniden zirve yaptı ve bu yükselişlerin ardından özellikle çeyrek altın herkesi şaşkına çevirdi. Ekonomi analistleri ise yaptıkları açıklamalarda fiyatlardaki bu yükselişlerin süreceğini dile getirdi ve altın fiyatlarında ilerleyen günlerde sert bir düşüşün olmasının beklenmediği belirtildi.

18 MART 2018 ALTIN FİYATLARI

18 Mart itibari ile ise altın fiyatlarında yeniden yaşanılan yükselişler sonrasında çeyrek altının satış fiyatı 270 lirayı gördü. Gram altının fiyatı ise 165 lira oldu. Tam altın ise 1.077 lira olurken, yarım altının fiyatı 540 lira oldu. Cumhuriyet altını ise 1.104 liradan satışa sunulurken, ons fiyatı 1.314 lira oldu. 22 ayar bileziğin satış fiyatı ise 150 liradaki yerini korurken, beşli altının satış fiyatı ise 5.373 lira oldu. 14 ayar altın ise 94 lira oldu.

About

Check Also

Maaşlara Eklenecek Zamlar Belli Oldu

Memur ve emeklilerin beklediği temmuz zammı netleşti. Artışlar son 14 yılın zam rekoru olarak ifade …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir