Çarşamba , Temmuz 18 2018

Çeyrek Altın Zirveye Yükseldi! İşte 31 Aralık 2017 Altın Fiyatları


Altın fiyatlarında devam eden yükseliş adeta yeniden zirveye doğru tırmanmaya başladı ve fiyatlar rekora doğru koşmaya başladı. Peki çeyrek altın ne kadar oldu? İşte 31 Aralık 2017 altın fiyatlarının detayı…

Altın fiyatlarında son zamanların en hareketleri saatleri yaşanıyor! altın fiyatları geçtiğimiz haftadan bu yana en hareketli günlerini yaşıyor ve fiyatlar bir haftadan beri yükselmeye devam ediyor. Bu yükseliş ise en çok gram altın ve çeyrek altında sürüyor. Altın alıcıları her ne kadar fiyatlarda bir düşüş olmasını beklese de yatırımcılar ise yükselişlerden hayli memnun durumda. Altın fiyatlarının yılın son gününde bu seviyede yükselmesinden dolayı bir açıklama yapan ekonomi analistleri fiyatların yükselmeye devam edeceğini ve yeni yıldaki ilk haftada hafif düşüşler yaşayabileceğini belirtiyorlar. Yaşanılan jeopolitik olayların yanı sıra Ortadoğu da yaşanılan olaylardan dolayı fiyatların arttığını belirten ekonomistler, fiyatların dengelenmesinin ise zaman alabileceğini de belirttiler.  

31 ARALIK 2017 ALTIN FİYATLARI

Altın fiyatlarında yaşanılan bu son yükselişlerin ardından yılın son gününde çeyrek altının satış fiyatı 260 lira oldu. Gram altının fiyatı ise 158 lira oldu. Tam altın ise 1.036 liradan alıcısını bulurken, yarım altının fiyatı 520 lira oldu.

22 ayar bileziğin fiyatı ise 145 lira olurken, beşli altının satış fiyatı ise 5.168 lira oldu. Ayrıca Cumhuriyet altını 1.065 lira olurken, ons fiyatı ise 1.303 lira oldu.

About

Check Also

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, Dolar’ın Yükselişini Yorumladı

Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek Batman’da düzenlediği basın toplantısında ekonomi ile ilgili vatandaşların kapalı endişeleri verdiklerini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir