Cuma , Haziran 22 2018

Çeyrek Altında Düşüş Başladı! İşte 22 Şubat 2018 Altın Fiyatları


Altın fiyatlarında hafta başlangıcından bu yana devam eden yükselişler son buldu ve fiyatlarda hafif bir kırılma yaşandı. Peki fiyatlardaki bu kırılmanın ardından ise çeyrek altın ne kadar oldu? İşte detaylar…

Altın fiyatlarında düşüşler meydana gelmeye başladı! Altın fiyatları geçtiğimiz hafta itibari ile bir iniş bir çıkış gösterirken, fiyatlarda ise hafta sonuna kadar kırılmalar meydana gelmişti. Hafta sonundan itibaren ise altın fiyatlarında yeni bir yükseliş meydana geldi ve bu yükselişlerin ardından çeyrek altın ve gram altının nereye kadar çıkacağı merak edilmeye başlandı. Ancak fiyatlar çok daha aşırı yükselmeden kırılmalar yaşanmaya başladı. hem Türkiye’de hem de orta doğuda yaşanılan olayların altın fiyatlarına etki ettiğini söyleyen ekonomi analistleri, fiyatlardaki kırılmaların bir süre daha devam edebileceğini belirtti.

22 ŞUBAT 2018 ALTIN FİYATLARI

22 Şubat itibari ile ise altın fiyatlarında yaşanılan düşüşlerin ardından çeyrek altının fiyatı 265 liraya geriledi. Gram altının satış fiyatı ise 161 lira oldu. Tam altın ise 1.057 lira olurken, yarım altının fiyatı 530 lira oldu. Ons fiyatı ise 1.325 lira olurken, Cumhuriyet altını 1.070 lira oldu. Ayrıca 22 ayar bileziğin satış fiyatı ise 147 liraya düşerken, beşli altının satış fiyatı ise 5.271 lira oldu. bununla beraber 14 ayar altının satış fiyatı ise 92 lira oldu.

About

Check Also

Altın Fiyatlarında Düşüş Devam Ediyor! İşte 20 Nisan 2018 Güncel Altın Fiyatları

Aybaşından bu yana yükseliş içerisinde olan ve tarihi rekorlar kıran altın fiyatlarında yeniden düşüş başladı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir