Cuma , Haziran 22 2018

Çeyrek Altının Fiyatı Düşmeye Devam Ediyor! İşte 24 Ocak 2018 Altın Fiyatları


Rekorlar üzerine rekorlar kıran altın fiyatlarında son günlerde devam düşüşler aralıksız bir şekilde devam ediyor. Fiyatlarda ise çeyrek altın düşüş gösterirken, gram altının fiyatı yükselişe devam etti. Altın fiyatları son gelişmelerden sonra nasıl şekillendi? İşte detaylar…

Rekorlar üzerine rekorlar kıran altın fiyatlarında son günlerde başlayan düşüş devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde adeta tüm zamanların rekorunu yeniden kıran altın fiyatları, son birkaç gündür düşüş yaşamaya başladı ve bu düşüşünü de sürdürmeye devam etti. Özellikle çeyrek altının fiyatında yaşanılan düşüş devam ederken, gram altının fiyatı ise tam tersine yükseliş gösterdi. Ekonomi analistlerinin altın fiyatları hakkında yaptığı son değerlendirmelere göre ise fiyatlarda yaşanılan düşüşlerin devam edeceği belirtildi. Kısa sürede ise büyük bir sürpriz yaşanmaması durumunda fiyatların eski haline gelerek dengelenebileceği belirtildi.

24 OCAK’TA ALTIN FİYATLARI NE KADAR OLDU?

24 Ocak tarihinde düşüş içerisinde başlayan çeyrek altının satış fiyatı 264 lira oldu. Tam tersine yükselişe devam eden gram altının fiyatı ise 162 lira oldu. Tam altının satış fiyatı ise 1.056 lira olurken, yarım altının satış fiyatı 529 lira oldu. Ayrıca Cumhuriyet altını 1.089 lira olurken, ons fiyatı 1.341 lira oldu. Ayrıca 22 ayar bileziğin satış fiyatı ise 147 lira olurken, beşli altının satış fiyatı ise 5.267 lira oldu. 14 ayar altın ise 92 lira oldu.

About

Check Also

Altın Fiyatlarında Düşüş Devam Ediyor! İşte 20 Nisan 2018 Güncel Altın Fiyatları

Aybaşından bu yana yükseliş içerisinde olan ve tarihi rekorlar kıran altın fiyatlarında yeniden düşüş başladı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir