Pazartesi , Haziran 25 2018

CHP’den Yeni Açıklama: “15 Temmuz Anma Törenine Katılacağız”


CHP’nin Mecliste yarın akşam yapılacak anma törenine katılıp katılmayacağı yılan hikayesine döndü. Biraz önce bir açıklama yapan CHP Genel Başkan Yardımcısı Bülent Tezcan, Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu ve CHP’li milletvekillerinin yarın akşam TBMM’de düzenlenecek anma törenine katılacağını söyledi. 

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan bir basın açıklaması yaparak, CHP’nin yarın akşam Meclis’te düzenlenecek olan anma törenine katılacağını ve Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun bir konuşma yapacağını söyledi. 

BASIN AÇIKLAMASI YAPTI
Bülent Tezcan bir açıklama yaparak, Meclis’in Demokrasiyi savunan, ortadan kaldırmayacak, yok etmeyecek ifade edecek her türlü etkinliğinde CHP olarak yer alacaklarını belirtti. Cumartesi günü günsüz saatlerinde 15 Temmuz anmaları çerçevesinde Genel kurulda hazır olacaklarını söyleyen Tezcan, Bugünkü Meclis’e yürüyerek Resmi tören içinde yer alacaklarını belirtti. Meclis’te sabaha karşı yapılacak olan liderler konuşmasında Kemal Kılıçdaroğlu’nun da konuşma yapacağını söyleyen Tezcan, bu programa katılacaklarını ifade etti. 

DAVETİYE DÜN GELDİ
Basın açıklamasında davet konusuna da değinen CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Bülent Tezcan, davetiyenin kendilerine dün itibari ile Meclis Başkanlığı tarafından gönderildiğini belirterek, tartışmalara da son noktayı koydu. 

 

About

Check Also

Hakkari’de Şehit Düşen Askerin Babası Acı Habere Dayanamadı

Hakkari Çukurca’da PKK’lı teröristler tarafından düzenlenen güdümlü füze saldırısında şehit olan Topçu Onbaşı Abdülselam halatın …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir