Pazartesi , Temmuz 16 2018

CHP’li Milletvekili Arda Turan’a Açtı Ağzını Yumdu Gözünü! “Ahlaksızsın”


Geçtiğimiz günlerde Nişantaşı’nda bir gazetecinin eşine sorduğu soru üzerine “Senin kafanı gözünü kırarım” diyen Arda Turan’a tepki yağarken, bir tepki de CHP milletvekili Erdal Aksünger’den geldi. İşte haberin detayı…

Geçtiğimiz günlerde sevgilisi Aslıhan Doğan ile sade bir nikah yaparak evlenen Arda Turan, eşi ile birlikte Nişantaşı’nda bir mekana gitti ve mekan çıkışında da gazeteciler tarafından görüntülendi. Mekan çıkışında gazetecilerin sorularını Arda turan yanıtsız bırakırken, bir muhabir Aslıhan Doğan’a, Arda Turan’ın evinde sade bir nikah yaptıklarını ve hayalindeki düğünün nasıl olduğu yönünde bir soru yöneltti. Bu soruyu cevapsız bırakan Aslıhan Doğan, elini ağzına götürdü ve fermuar işareti yapıp konuşmayacağını belirten bir harekette bulundu.

Bu hareket sonrasında ise muhabir, Aslıhan Doğan’a Arda Turan’ın konuşma yasağı mı getirdiğini sorunca ortam bir anda gerildi ve Medipol Başakşehirli futbolcu Arda Turan muhabire, “Edepli ol ne demek yasak? Senin kafanı gözünü kırarım karımla konuşuyorsun” şeklinde bir tepki verdi ve bu sözleri ile ortam adeta buz kesti.

ŞÖHRET BUDALASI TERBİYESİZ

Arda Turan bu sözleri çok büyük tepki çekerken, Cumhuriyet Halk Partili milletvekili Erdal Aksünger de sosyal medya hesabı üzerinden Arda Turan’a sert sözlerle eleştiride bulundu. Aksünger, “Şöhret budalası terbiyesiz. Zeki olabilirsin belki, çevik de olabilirsin ama kesinlikle ahlaksızsın” ifadelerine yer verdi.

Haberin Kaynağı: Aypi Cast Ajans – www.aypiajans.com

About

Check Also

Survivor 2018’de Adını Finale Yazdıran İlk İsim Belli Oldu

TV8’in Fenomen yarışması Survivor 2018’de bu akşam Sembol finali oyunu oynandı.  Sembol finalinde sahaya Nagehan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir