Cumartesi , Ağustos 4 2018

Cinsiyet Değiştirmeye Çalışan Genç Kıza Parkta Meydan Dayağı


Manisa’da 19 yaşındaki genç kız, cinsiyet değiştirip erkek olmak istediği için 17 yaşındaki kız arkadaşının babası ve ağabeyi tarafından öldüresiye dövüldü. 

Manisa’nın Alaşehir ilçesinde, 19 yaşındaki A.O. 5 yıl önce cinsiyet değiştirerek erkek olmaya karar verdi. Bunun için bir süredir tedavi gören 19 yaşındaki genç kız, bugün parkta kız arkadaşı ile oturduğu sırada kız arkadaşının ağabeyi ve babası tarafından darp edildiği iddiası ile jandarmaya başvurdu. Elmacık kemiği kırılan, yüzünde ve vücudunun çeşitli yerlerinde morluklar oluşan A.O. olay sırasında kendisine korumaya çalışan kız arkadaşının da tartaklandığını öne sürdü. Suçlamaları kabul etmeyen baba M.G. ise kızının A.O. ile lezbiyen ilişki yaşadığını iddia ederek, “A.O.’yı ben ve oğlum darp etmedik. Kızımla kavga etmişler” dedi. 

İKİSİ DE KARAKOLDA ŞİKAYETÇİ OLDU
Yaşanan olayda, en fazla darbeyi kız arkadaşının aldığını iddia eden A.O., “Tek suçumuz parkta oturmak. Kız arkadaşımın babası ve ağabeyi tarafından dövüldüm. Tenha bir yer olması nedeniyle, parkta bizi görüp, yardımımıza gelen de olmadı. Burnuma kafa darbesi aldım. Hastanede çekilen tomografide elmacık kemiğimde kırık olduğu tespit edildi. Yüzüm, sırtım ve omzumda aldığım darbeler nedeniyle morluklar var. En fazla darbeyi ise beni korumaya çalışan kız arkadaşım aldı” dedi. Jandarma karakolunda ifadeleri alınan A.O ve E.G. kendilerini dövdüklerini iddia ettikleri baba ve erkek kardeşten şikayetçi oldu. 

 

About

Check Also

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Girişimlerinden Sonra Tamimi Özgürlüğüne Kavuştu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan girişimlerinin ardından İsrail tarafından serbest bırakılan Ahed Tamimi’yi telefonla arayarak cesaretinden …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir