Pazar , Haziran 24 2018

Çocuklar Duymasın'ın 2. Bölüm Fragmanında Neler Olacak?


Kanal D ekranlarında yeniden yayınlanmaya başlayan Tv ekranlarının fonemenlerinden Çocuklar Duymasın 2. Bölüm Fragmanı yayınlandı mı? İlk bölümü 23 Temmuz 2017 tarihinde yayınlanmaya başlayan dizinin ilk bölümü izlenme rekorları kırdı. Yapımcılığını ve senaristliğini Birol Güven üsleniyor. Çocuklar Duymasının, başrollerinde Tamer Karadağlı, Pınar Altuğ Atacan, Zeyno Gönenç ve Volkan Severcan oynuyor. 

Çocuklar Duymasın Fragmanında neler oldu. Herkesin merakla beklediği Yeni Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak? 30 Temmuz 2017 Pazar günü saat 20.00 de yayınlanacak olan 2. yeni bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz haberimizde olacak.

ÇOCUKLAR DUYMASIN 2. BÖLÜM FRAGMANI

ÇOCUKLAR DUYMASIN 1. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Haluk iş dünyasına büyük bir süre ara vermiştir. Fıs Fıs İsmail’in şirketide büyük bir sıkıntı içerisindedir. Bu şirketi zor zamanından ancak Bilinçli Osman ile yapılacak olan anlaşma kurtarabilir. Fıs Fıs İsmail, Bilinçli Osman’ı ikna etmesi için Taş Fırın Erkeği Haluk’u çağırır. Şimdiye kadar hiç kimsenin sözleşmelere imza attıramadığı Bilinçli Osman’a, Haluk imza attırabilecek mi soruları sorulurken, Haluk, Bilinçli Osman’ı ikna eder. Ancak Bilinçli osman’ın bir şartı vardır. Haluk projenin başında olmasını ister. Yani Haluk tekrar iş Hayatına dönecektir. 

Fıs Fıs İsmail, Haluk’u ikna eder ve Haluk iş hayatına tekrar başlar. Haluk bir şartla işe dönmek için Çaycı Hüseyin’in de işe alınmasını ister. Ancak bu iş göründüğü gibi kolay değildir. Haluk’u artık çok zor günler beklemektedir.Meltem, detoksa başlamak istediğini Gönül ve Tuna’ya söyler. Bunun üzerine onlarda detoksa üçü beraber yapmaya karar verirler. Haluk’unda detoks yapmasını isteyen Meltem bunda başarılı olacak mı? Dörtlümüz güzel dakikalar yaşayacaktır. 

Merve ve Orçun artık TEOG hazırlıkları yapması gerekmektedir. Gönül onları bir kampa alır ancak bu kampta çocuklara internet yasaktır ve sürekli olarak ders çalışarak test çözmek zorundalardır. Diğer taraftan Emine, Kaynansı Kükrek Kadriye ile sürekli uğraşmaktadır. Hüseyin’in annesi Kükrek Kadriye Halukların evinden çıkmıyor. Meltem’in babası kemal beye ise kafayı takmış durumdadır. Herkes Sosyal Medyadan Çaycı Hüseyin’in öldüğü haberlerinin öğrenen herkes şok geçirir. Gönül, tüm eski dostları için yemek organize eder. Tabi yemeğe gelecek olanların içerisinde Kafasını saç ektiren Dekolte Kafa Selçuk ve kendisinden 25 yaş küçük olan sevgilisi ise büyük merakla beklenmektedir.

 

About

Check Also

Eliz Sakuçoğlu “Tek Gecelik İlişki Yaşayabilirim”

Stil danışmanı olan ve pek çok ünlünün yanında çalışan Eliz Sakuçoğlu, verdiği röportajda çok özel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir