Çarşamba , Temmuz 18 2018

Çorum’da Feci Olay! Önce Karısını Sonra Kendisini Vurdu


Çorum’da akıl almaz bir olay meydana geldi! Eşi ile yaşadığı geçimsizlikten dolayı ayrılmak üzere olan Hatice Yılmaz, kocası ile sokak ortasında tartışmaya başladı. Tartışma sonrasında ise Celal Yılmaz önce eşini sonra da kendisini vurdu. İşte detaylar…

Ülkemizde her geçen gün giderek artmakta olan kadın cinayetlerinde bir yenisi de Çorum’da eklendi! Çorum’da yaşamakta olan 55 yaşındaki Celal Yılmaz ile Hatice Yılmaz çifti uzun zamandır yaşadıkları şiddetli geçimsizlikten dolayı boşanmaya karar verdiler. Boşanma kararı sonrasında ise çift Çorum merkezde bulunan Gülabibey Mahallesi’nde karşı karşıya geldiler. Sokak ortasında ise konuşmaya başlayan çift henüz bilinmeyen bir sebepten dolayı tartışma yaşamaya başladılar.

SOKAK ORTASINDA SİLAHLA DEHŞET SAÇTI

Sokakta tartışmaya başlayan çiftin kavgası giderek daha da şiddetlenince 55 yaşındaki Celal Yılmaz üzerindeki silahı çıkardı ve karısına ateş açtı. Defalarca kurşun sıktığı karısı kanlar içerisinde yere yığılırken, daha sonra ise silahı kendi kafasına dayadı ve ateş etti. Mahalledeki herkes büyük bir şok içerisinde karı kocayı kanlar içerisinde yerde görünce hemen sağlık ekiplerine haber verdiler.

Olay yerine ise ihbar sonrasında çok sayıda polis ekibi geldi ve sağlık ekipleri de hemen yaralılara ilk müdahalesinde bulundu. Ardından da hemen ambulans ile karı koca hastaneye kaldırıldı. Fakat Celal Yılmaz ve Hatice Yılmaz hastanede tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı ve hayatını kaybetti.

About

Check Also

Adnan Oktar’ın Villasına Giren Polisler 127 Kamerayı Görünce Şok Oldu

Adnan Oktar suç örgütüne yönelik İstanbul merkezli 5 ilde düzenlenen operasyonlarda önemli gelişmeler yaşanmaya devam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir