Cuma , Haziran 22 2018

Çorum'da köpeğe Tecavüz Olayı İftira Çıktı! Kazım Amca Köpeğin Ayağına Dolanan Zinciri Çözmeye Çalışıyormuş!


Çorum’dan gelen köpeğe tecavüz haberi Türkiye’yi ayağa kaldırmıştı. O olayın gerçek olmadığı ve iftira atıldığı ortaya çıktı. Kazım amca, aslında kendisine emanet edilen köpeğin ayağına dolanan zinciri çözmeye çalışıyordu. 

Çorum’da önceki gün basına yansıyan bir video Türkiye’yi ayağa kaldırmıştı. O görüntüleri çeken kişi, Kazım amcanın köpeğe tecavüz ettiğini iddia etmiş, çektiği görüntüleri de arkadaşlarına göndermişti. Daha sonra haber bir internet sitesinde ‘köpeğe tecavüz’ başlığı ile yayınlanınca ulusal basında da gündeme geldi. Ancak işin aslının öyle olmadığı ve gözaltına alınan Kazım Amcanın suçsuz olduğu ortaya çıktı. 

GÖZALTINA BİLE ALINDI
Olay, Çorum’un Sungurlu ilçesine bağlı İkizli köyünde yaşandı. Köyde çekilen ve bir internet sitesinde “Köpeğe tecavüz eden adam görüntülendi” başlığı ile yayınlanan haber kısa sürede ulusal basında da yer buldu. Olayın ardından ilçe Jandarma Komutanlığı ekipleri geçen Kazım Kapkıner’i gözaltına aldı. 80 yaşındaki Kazım amcanın tecavüz ettiği iddia edilen köpek, veteriner hekim tarafından muayene edildi. Çorum Belediyesi Hayvan Barınağı’na teslim edilen köpekte tecavüz bulgusuna rastlanmadı. Kazım amca ise savcılık tarafından serbest bırakıldı. 

İŞİN ASLI ÖYLE DEĞİLDİ
80 yaşında köpeğe tecavüz etmekle suçlanan ve çok üzülen Kazım amca işin aslın anlattı. Yan komşusunun Ankara’ya göç ettiğini söyleyen Kazım amca, köpeğin komşusunun olduğunu ve aç kalmaması için kendisine emanet ettiklerini belirtti. Olay günü köpeğin bağırdığın duyunca bakmaya gittiğini söyleyen kazım amca, 5 metre zincirin köpeğin arka ayaklarına sanki bir insan tarafından bağlanmış olduğunu gördüğünü söyleyen kazım amca, zinciri sökmek için köpeği arkasından yukarı kaldırdığını ve o anda kendisinin kaydedildiğinden habersiz olduğunu söyledi. 

kazim-amca.jpg
 

About

Check Also

Film Gibi Olay! Kaza Sanılıyordu Cinayet Çıktı

Adana’da meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti, 1 kişi de yaralandı. Ancak işin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir