Cumartesi , Ağustos 4 2018

Cübbeli Ahmet Hoca Melih Gökçek’e Çattı! “Ne İşimiz Var Bizim Dinazor Heykeliyle”


Halk arasında Cübbeli Ahmet Hoca olarak tanınan Ahmet Mahmut Ünlü, eski Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek’e çattı! Gökçek’in yaptırdığı dinazor heykellerini eleştiren Ünlü, “Ne işimiz var bizim dinazor heykeliyle” dedi.

Halk arasındaa Cübbeli Ahmet Hoca olarak tanınan ve çok sayıda takipçisi Ahmet Mahmut Ünlü yine çok konuşulacak açıklamalar yaptı! Dini sohbetleriyle tanınan ve sohbetler sırasında yaptığı espriler ile tanınan Cübbeli Ahmet Hoca, bu sefer ise eski Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek hakkında açıklamalarda bulundu ve Melih Gökçek’in yaptırdığı dinazor heykellerine eleştirilerde bulundu. 

DİNAZORLAR KALDIRILIYORSA ANKARA’YA BEREKET GELECEK

Eski Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek’in yaptırdığı dinazorlar hakkında yorum yapan Cübbeli Ahmet Hoca, şimdi ki Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mustafa Tuna’nın bunları kaldırması ile ilgili olarak, “Bugün dinazorlar kaldırılıyorsa bir rahmet gelecek ya, Ankara’ya bereket gelecek inşallah” ifadesini kullandı. 
Parkın içerisine yerleştirilen dinazorların 30 milyon lira ettiğini hatırlatan Cübbeli Ahmet,  “Parkın içini dinazor doldurmuş. Masraf 30 milyon… 30 trilyon eski parayla, 30 trilyonla Ankara’da aç kalmaz ya. Ne işimiz var bizim dinazor heykeliyle” dedi.

ARKADAŞLAR LAF DİNLEMİYORLAR

Kuran’da her mahalleye medrese açılmasının belirtildiğini ama her parka 400 dinazorun koyulmaması gerektiğini belirten Cübbeli Ahmet, “Halbuki ona Allah dostları ne dediler; her mahallede Kuran okuyan bir medrese, Kuran yeri aç dedi ona Efendi Hazretleri. Her parka 400 tane dinazor koy demedi yani. Ama arkadaşlar laf dinlemiyorlar. Laf dinlemeyenler belalarını buluyorlar. Allah ölmeden tövbe nasip etsin” dedi.
 

About

Check Also

Son Başbakan Binali Yıldırım’dan Duygusal Veda

Türkiye’nin son başbakanı Binali Yıldırım, bugün yapılan Ak Parti grup toplantısı sırasında veda konuşması yaptı. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir