• BIST117.651
 • Altın167,415
 • Dolar3,9258
 • Euro4,8136
 • İstanbul 15 °C
 • Ankara 6 °C
 • GAZETELER
 • Günün Manşetleri
Tüm Gazete Manşetleri »

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kalabalığa Seslendi: 2019’da Hiçbir Şey Eskisi Gibi Olmayacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Giresun’daki programının hemen ardından Trabzon Maçka ilçesine geçti. Burada kalabalığa seslenen Erdoğan, 2019 yılında yapılacak olan seçimde bir kırılma yaşanacağını ve büyük bir reform gerçekleşeceğini ve hiçbir şeyin
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kalabalığa Seslendi: 2019’da Hiçbir Şey Eskisi Gibi Olmayacak
Cumhurbaşkanı Erdoğan Kalabalığa Seslendi: 2019’da Hiçbir Şey Eskisi Gibi Olmayacak Cumhurbaşkanı Erdoğan Kalabalığa Seslendi: 2019’da Hiçbir Şey Eskisi Gibi Olmayacak Cumhurbaşkanı Erdoğan Kalabalığa Seslendi: 2019’da Hiçbir Şey Eskisi Gibi Olmayacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Giresun’daki programının hemen ardından Trabzon Maçka ilçesine geçti. Burada kalabalığa seslenen Erdoğan, 2019 yılında yapılacak olan seçimde bir kırılma yaşanacağını ve büyük bir reform gerçekleşeceğini ve hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacağını söyledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti İl Kongresi için çıktığı Rize, Gümüşhane ve Bayburt seyahatinde zaman zaman halka hitap etti. Halka hitap eden Erdoğan, açıklamalarıyla Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemiyle ilgili bir reform gerçekleşeceğini söyleyerek yeniliklerin sinyalini verdi.

MAÇKA’DA ŞEHİT EREN BÜLBÜL’ÜN EVİNİ ZİYARET ETTİ

Partisinin İl Kongresi için ilk olarak Rize’ye gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan, buradan sonra Trabzon’un Maçka ilçesine geçiş yaparak burada PKK’lı teröristler tarafında şehit edilen Eren Bülbül’ün evini ve ailesini ziyaret etti. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, Şehit Eren Bülbül’ün annesi Ayşe Bülbül’ün evine gerçekleştirdikleri ziyaretin hemen ardından ilçe merkezine geçerek Maçka halkına hitap etti.

‘HİÇBİR ŞEY ESKİSİ GİBİ OLMAYACAK’

İlçe merkezine inerek Maçka halkına seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2019 yılında yapılacak seçimler için destek isteyerek bu yolda 2019 yılının bir kırılma noktası olacağını söyledi. 2019 yılının Mart ayında Belediye, Kasım ayında ise Cumhurbaşkanlığı seçimleri olduğunu belirten Erdoğan, 2019 Kasım ayında yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimleri ile bir reform gerçekleşeceğini belirterek artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmayacak dedi. Erdoğan, daha değişik farklı bir sürecin içine girileceğini belirterek yaklaşan bu sürece damgayı da hitap ettiği kalabalığın vuracağını söyledi. Maçka halkına hitap eden Recep Tayyip Erdoğan, buradan sonra havalimanına geçiş yaptı.
 

Kaynak: Haber Kaynağı
 • Yorumlar 0
 • Facebook Yorumları 0
  Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.

Diğer Haberler